- Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» - http://ohmatdyt.com.ua -

Робочий візит до Донецької області – «ОХМАТДИТ» без кордонів

Posted By Максим Коломієць On 22.09.2015 @ 7:17 пп In Новини | No Comments

Святогорск Изумрудный город (2) [1]8.09.2015 – 11.09.2015 р.р. за фінансової підтримки ГО «Маленьке серце з мистецтвом» завідувач Центром інфекційних захворювань «Клініка для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей» НДСЛ «ОХМАТДИТ» (далі – Центр) Комар С. В. та психолог Центру Дроботун Є. М. здійснили робочий візит до Донецької області.

Мета візиту – надання консультативної допомоги ВІЛ-позитивним дітям, підліткам, родинам, яких торкнулась проблема ВІЛ та надання технічної допомоги медичним та немедичним працівникам (психологам та вихователям), які надають допомогу ВІЛ-інфікованим дітям та підліткам.

За час візиту консультативну допомогу отримали 55 дітей та підлітків зКраматорська, Слов’янська, Миколаївки та Святогорська. Завідувачем Центром оцінено клінічну, імунологічну, вірусологічну ефективність антиретровірусної терапії, надані консультації з різних аспектів здоров’я ВІЛ-позитивних дітей та підлітків, відібрано дітей, які потребують стаціонарного лікування в Центрі інфекційних захворювань «Клініка для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей» НДСЛ «ОХМАТДИТ».  Психолог Центру надавав консультації з питань психомоторного та інтелектуального розвитку дітей та підлітків, з питань прихильності до специфічного лікування, з питань розмови з дитиною про ВІЛ, адаптації до ВІЛ-статусу.

Краматорск ГЦПБ со СПИДом (2) [2]  Славянск ГЦПБ со СПИДом [3]

Article printed from Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»: http://ohmatdyt.com.ua

URL to article: http://ohmatdyt.com.ua/novini/robochij-vizit-do-donecko%d1%97-oblasti-oxmatdit-bez-kordoniv.html

URLs in this post:

[1] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2015/09/Святогорск-Изумрудный-город-2.jpg

[2] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2015/09/Краматорск-ГЦПБ-со-СПИДом-2.jpg

[3] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2015/09/Славянск-ГЦПБ-со-СПИДом.jpg

Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» ©