Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

ROSHEN_OHMATDYT1В рамках програми «Покоління здорових дітей» НДСЛ «ОХМАТДИТ» вже сьогодні отримує новітнє обладнання та забезпечення сучасною інфраструктурою

Наразі основна увага громадськості прикута до наміру держави профінансувати добудову нового корпусу НДСЛ «ОХМАТДИТ». Те, що залишається поза загальною увагою – співставні за масштабами нагальні потреби існуючих корпусів, в яких перебуває більшість відділень лікарні. Саме забезпечення цих потреб має на меті довгострокова соціальна програма Кондитерської корпорації ROSHEN «Покоління здорових дітей».

ROSHEN_OHMATDYT2Першим етапом програми Корпорації ROSHEN стало надання допомоги Відділенню хірургії новонароджених, яке знаходиться в існуючому корпусі і не буде переміщене після добудови. Кожного року тут проводиться понад тисяча оперативних втручань немовлятам, і це число постійно зростає. За даними НДСЛ «ОХМАТДИТ», за 2014 рік відділення хірургії новонароджених провело 1251 операцію, а це майже 4(!) оперативних втручання в день! Це більше, ніж у будь-якому медичному закладі України. При цьому, 233 пацієнти відділення були з регіонів України. Але, на жаль, рівень технічного забезпечення операційних критично низький.

ROSHEN_OHMATDYT3У травні 2015 року НДСЛ «ОХМАТДИТ» було передано наркозну станцію нового покоління Primus Draeger у єдиній в Україні комплектації. Таке новітнє обладнання зробило можливим правильно розрахувати та подавати наркоз немовлятам вагою навіть від 0,5 кг, а також дуже плавно проводити вентиляцію легень, що зменшує ризики травм легень під час операції.

Варто зазначити, що медичне обладнання, яке передається лікарні в рамках програми «Покоління здорових дітей», є мобільним та може бути використане в будь-якому корпусі лікарні. Це є особливо важливим, оскільки заплановане державне фінансування добудови нового корпусу покриє лише будівельні роботи, а значно більші за витратами потреби у медичному та інженерному обладнанні і супутніх витратах залишаться непокритими, а без них функціонування нового корпусу неможливе.

 Корпорація ROSHEN в рамках програми «Покоління здорових дітей» також планує комплексно допомагати й іншим відділенням ОХМАТДИТу. Другий на черзі великий об’єкт – ремонт у Консультативно-діагностичній поліклініці, розташованій за адресою вул. Стрітенська, 7/9. Ремонт поліклініки не проводили з кінця 80-х років, тож будівля доволі зношена і наразі потребує заміни та модернізації всіх капітальних систем.

 Керівник відділу PR та комунікацій корпорації ROSHEN Інна Петренко: «Ми не зупиняємося на короткостроковій допомозі лікарні. Разом із працівниками кожного з відділень ми знаходимо найгостріші матеріальні проблеми, що не дають лікарям якісно та на високому рівні виконувати свої обов’язки. Кондитерська корпорація ROSHEN таким чином створює умови для швидкого одужання та здорового дитинства для цілого поколінню дітей».

17.06.2015 р.

 

Залишити коментар

*