Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Разгрузка новых модульных теплообменников (1024x768)На території консультативно-діагностичної поліклініки  (КДП) НДСЛ «Охматдит» з вересня 2015 р. розпочата реконструкція систем опалення і гарячого  водозабезпечення.      

Корпорація ROSHEN в рамках програми «Покоління здорових дітей» комплексно надає піодтримку відділенням НДСЛ “ОХМАТДИТ”. Першочерговим завданням на сьогодні є ремонт в Консультативно-діагностичній поліклініці, яка розташована за адресою: вул. Стрітенська 7/9, яка приймає щорічно більше 55 тисяч пацієнтів. Ремонт в поліклініці не проводили з кінця 80-х років, тому будівля суттєво зносилась  і потребує термінової заміни та модернізації усіх капітальних систем, котрі забезпечать безперебійне і безпечне  функціонування відділень.

Старий бойлер-теплообмінник, який більше 30 років роботи прийшов  в непридатність і знаходився в аварійному стані, бригада спеціалістів демонтувала. На його місце буде встановлений новий сучасний теплообмінник, який суттєво єкономічніший і має високий КПД.

Разом з цим замінюються старі комунікації і монтується нове обладнання для системи опалення поліклініки.

Надіємось, що після проведеної реконструкції нашим діткам, які консультуються в КДП, буде тепло і комфортно з настанням зимового періоду.

Адміністрація

демонтированные  трубы системы отопления из ЦТП в Бойлерную

новые трубы 2

 

Залишити коментар

*