Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 


Друге грудня 2017 року надовго запам’ятається маленьким пацієнтам одного з корпусів National Children’s Hospital «Охматдит» завдяки чарівній і радісній події. Саме цього дня до них із майстер-класом із декорування печива та пряничних будиночків завітали ГО Здорове Людство та супер-команда волонтерів із U.S. Embassy Kyiv Ukraine – Tessie Brown, Tucker Brown, Victoria Choe та Gia Lopez Ramirez!

Із самого початку зустрічі діти відчули, що потрапили в казку: перед ними – тендітний будиночок з печива та розмаїття солодощів, – пряники, цукерки, льодяники, мініатюрні мармелад та печиво. Словом, все, щоб перетворити будиночок з печива на помешкання казкової феї або зайчика-ласунчика. Завдяки секретному інгредієнту, запропонованому гостями, – глазурі, діти, як чарівники, змінювали їстівні будиночки; кріпили солодкі прикраси, попередньо скуштувавши їх кожного виду.

Солодощі, завдяки заокеанським гостям, потрапили в Україну зі США та Великої Британії, де діти саме таким декором прикрашають такі самі будиночки перед зимовими святами! Для маленького Єгора візит гостей став подарунком на п’ятий день народження. Хлопчика привітали всі присутні, дружним хором заспівавши вітальну пісню.
Величезна подяка Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні та особисто Tessie Brown, Tucker Brown, Victoria Choe, Gia Lopez Ramirez, Rebecca Farmer та їх колегам, завдяки яким чудова ідея про майстер-клас із пряничної магії втілилася у життя і за незабутні святкові спогади для діток із усієї України, що вони лікуються в лікарні «Охматдит»!

Окрема подяка Валентина Луценко за організаційні моменти.

   
 

Залишити коментар

*