Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

10557120_870642813034752_8162128276940380737_oНезабутні моменти — дитячі емоції: захоплення героями вистави, очікування подарунків від Святого Миколая, маленькі замурзані фарбами долоньки і просто щасливі дитячі очі, слова подяки від батьків і самих дітей.

Напередодні новорічних свят 25 грудня 2015 року Святий Миколай завітав у гості  до  маленьких пацієнтів, що перебувають на лікуванні у відділенні торако-абдомінальної хірургії НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Озброївшись піднесеним настроєм та позитивом, актив Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя НМУ імені О.О. Богомольця  вирішив поділитися теплом своїх сердець з маленькими пацієнтами.  

Вже доброю традицією стала організація святкового дійства для дітей. Дякуючи щиросердечній допомозі меценатів, а саме український громаді міста Відень, ТОВ «Пані Аптека»,  бренду «Natura House» від компанії «Натур Фарм», дітлахи отримали можливість поринути у світ казки та добра, яку їм подарувала театральна трупа «Вояж-Престиж». Також, на діточок чекали приємні сюрпризи: захоплююча розважальна програма від ведучих, можливість власноруч розмальовувати льняні сумки, даючи волю своїй унікальній творчості, у чому їм допомагала художниця-волонтер Юлія Мельниченко. Звісно, не обминув наш захід і головний гість – Святий Миколай, який подарував дітлахам чимало різноманітних та корисних іграшок.

Особливу подяку хочеться висловити адміністрації та співробітникам НДСЛ «ОХМАТДИТ» в особі головного лікаря Юрія Гладуша, завідувача відділення торакоабдомінальної хірургії к.м.н. Михайла Сільченка, професора кафедри дитячої хірургії НМУ імені О.О.Богомольця, д.м.н. Василя Притули, лікаря-інтерна Сергія Петрика за всебічну дієву підтримку студентських ініціатив, а також за любов та ласку, з якою вони ставляться до своїх маленьких пацієнтів.

За медіа підтримку щира подяка висловлюється фотографу Андрію Гелевері та університетському каналу NMU.TV

 Хочеться відзначити студентку НМУ імені О.О.Богомольця, завзяту активістку та творчу особистість Соломію Семенів за організацію та проведення даного заходу. Саме завдячуючи їй,  усі задуми були втілені у реальність.

Після закінчення свята, —  серця волонтерів-організаторів та дітлахів продовжували битися в унісон, були сповненими морем позитивних емоцій, безмежним зарядом енергії, який, звісно, наблизить час для якнайшвидшого одужання малечі.

Члени СНТ запевняють, що серед подальших запланованих акцій товариства – організація великого різноманіття свят та особливих вечорів для малечі, адже здорові діти – майбутнє України!

Щастя, злагоди, миру, добра та любові у Новому, сповненому дитячими посмішками, 2016 році!

Залишити коментар

*