Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

CylQdZ-YuVs25 грудня 2014 року, напередодні новорічних свят, озброївшись піднесеним настроєм та позитивом актив Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя Національного медичного університету імені О.О. Богомольця  вирішив поділитися теплом своїх сердець з маленькими пацієнтами, які проходять лікування у відділеннях хірургічного профілю НДСЛ «ОХМАТДИТ».  Вже доброю традицією стала організація святкового дійства для дітей. Дякуючи щиросердечній допомозі меценатів,  архітектора Юрія Самсонова та громадського діяча Наталії Ємченко, дітлахи отримали можливість поринути у світ казки та добра, яку їм подарувала театральна трупа «Вояж-Престиж». Також, на діточок чекали приємні сюрпризи: захоплююча розважальна програма від ведучих, можливість навчитися власноруч виготовляти ялинкові прикраси та новорічні сувеніри, у чому їм допомагали майстрині-художниці студентки Університету Діна Литвиненко та Олена Декайло.  Звісно, не обминув наш захід і головний гість – святий Миколай, який подарував дітлахам багато різноманітних, корисних та розвиваючих іграшок. Для Святого діти у ході свята приготували подарунок: картину, на якій кожен з них залишив відбиток своєї душі – кольоровий слід долоньки.

_np6RuAR-ZgЩе одним слідом, який залишив після себе вже святий Миколай стала поява нового вікна в дев’ятій палаті відділення торакоабдомінальної хірургії. Це відбулося завдяки сприянню приватного підприємця Артющенко Євгена, за що маленькі пацієнти, їх батьки та персонал відділення виражають слова особливої вдячності.  Коли ми пройшлися слідами Миколая далі, то побачили, що у санітарній кімнаті відділенні з’явилась новісінька пральна машинка, яка стане справжньою помічницею для батьків дітлахів, які перебувають на лікуванні у відділенні, котрі приїхали з найвіддаленіших куточків нашої держави.

Особливу подяку хочеться висловити адміністрації та співробітникам НДСЛ «ОХМАТДИТ» у особі головного лікаря Юрія Гладуша, завідувача відділенням торакоабдомінальної хірургії к.м.н. Михайла Сільченка, професору кафедри дитячої хірургії НМУ ім.О.О.Богомольця, д.м.н. Василю Петровичу Притулі, лікарю-інтерну Сергію Петрику за всебічну дієву підтримку студентських ініціатив, а також за любов та ласку, з якою вони ставляться до своїх маленьких пацієнтів. Хочеться відзначити студентку НМУ ім.О.О.Богомольця, завзяту активістку та творчу особистість Соломію Семенів, на тендітні плечі якої лягла відповідальність за організацію та проведення даного заходу. Саме завдячуючи їй,  усі задуми були втілені у реальність.03QjoMawBvs

DLDhI2YNXsUПо закінченню свята, серця волонтерів-організаторів та дітлахів бились в унісон, були сповненими океаном позитивних емоцій, безмежним зарядом енергії, який, звісно, наблизить час для якнайшвидшого одужання малечі.

Запевняємо вас, що попереду нас ще чекає організація великого різноманіття свят та особливих вечорів для малечі, адже здорові діти – майбутнє України!

Щастя, злагоди, миру, добра та любові у Новому, сповненому дитячими посмішками, 2015 році.

Станіслав Устинов

Залишити коментар

*