Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

_MG_93512 червня 2015 року до Міжнародного дня захисту дітей в НДСЛ «Охматдит» для дітей всіх відділень, їх батьків   був організований традиційний щорічний концерт «Від серця до серця»,  за участі студентів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв та Сукненка Олександра – директора лялькового театру PUP.t.i.. . Організаторами святкового концерту  була  Центральна  бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва

         Відкрили концерт заступник головного лікаря НДСЛ «Ох­матдит» Мешкова Олена Михайлівна, завідувач Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги Анопрієнко Олена Василівна та протоієрей храму Почаївської Ікони Божої Матері Отець Владислав. Вони привітали всіх дітей зі святом, побажали швидкого одужання та представили організаторів та благодійників концерту.
Від Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва – організатора концерту, виступила заступник директора з наукової роботи Біленко Яна Борисівна. Вона зазначила, що бібліотека вже четвертий рік веде волонтерську роботу в лікарні. «Традиційно до Міжнародного дня захисту дітей та до Дня Святого Миколая ми влаштовуємо концерти для дітей всіх відділень та щотижня приходимо з уроками природознавства та голосними читаннями. Маємо надію, що ця робота має позитивний вплив на емоційний стан хворих дітей та допомагає швидкому одужанню. Хто не може прийти до бібліотеки, до того йде бібліотека», наголосила Яна Борисівна.

         Концертна програма розпочалася виступом студентів кафедри клоунади Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Бондаренко Андрія та Шостак Віктора. Упродовж розважальної програми їх герої — клоуни Андрюха і Вітюха вели інтерактивні ігри з дитячою аудиторією, шуткували, співали, демонстрували фокуси. Номери «Здрасте», «Кого більше, хлопчиків чи дівчаток?», «Чи вмієте ви керувати звуком?», «Чий м’ячик?», «Порахуй цукерки», «Сеанс магії» та «Скакалка»  спонукали глядачів до участі, створювали веселий настрій, викликали сміх та гучні оплески.

         У другому відділенні діти переглянули лялькову виставу за участі театру PUP.t.i. , директором і актором якого виступив Сукненко Олександр. Його лялькові персонажі – Петрик, Шаляй Валяйко, Їжачок, Зайчик, Котик та Песик продемонстрували дітям дива справжньої дружби. Олександр сам віртуозно керував своїми ляльками, та озвучував їх різними голосами. Після вистави під супровід гітари  актор виконав пісню про дружбу «У меня друзей много», залучивши дитячу і дорослу аудиторію до виконання.

         Цього дня всі діти лікарні отримали подарунки від благодійників –  Громадської організації «Здорове людство»  та Храму Почаївської Ікони Божої Матері. А після концерту на них чекала справжня несподіванка – зустріч з улюбленими супергероями коміксів, фільмів та мультфільмів. З даху п’ятиповерхового  будинку спустились:  Людина-Павук, Бетмен, Джек Горобець, Аватар, Супермен, Жінка-кішка, Робін Гуд, Залізна Людина, Мушкетер та інші. Їх поява викликала у дітей і дорослих бурхливі емоції, здивування та відчуття справжнього свята. Всі мали змогу поспілкуватися та сфотографуватися на згадку. Казкове шоу організували Громадська організація «New Team Extreme» разом з Благодійним фондом «Таблеточки».

         Щасливі посмішки дітей стали головною нагородою всім організаторам та артистам!

Залишити коментар

*