Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

5 квітня 2018 року в педіатричному відділенні НДСЛ «Охматдит» пройшов святковий майстер-клас для дітей, який  до Великодня організувала ГО «Здорове людство»

На запрошення ГО «Здорове людство» до діток завітали наші друзі-партнери «Територія солі» та художня студія «ART CACAO» з дерев’яними писанками-магнітиками та чарівними кристалами солі. 

Писанки-магніти розмальовували ватними паличками. Це нетрадиційна техніка малювання, яка дозволяє і малюкам , і художникам-початківцям, і тим, які вже мають певний досвід, створити цікаву незвичну  роботу. Така писанка-сувенір стане чудовим подарунком для рідних, а також створить святковий настрій в оселі.

Вперше діти спробували розмалювати кристали солі.  Кристали магічні, вони не лише сяють і переливаються, а й мають лікувальні властивості, а це так важливо для дітей, що довгий час перебувають в лікарняних стінах.

На згадку і добру пам’ять ГО «Здорове людство» спільно з партнерами подарували картину для дитячої кімнати лікарні, до створення якої долучилися дуже багато дітей. Кожна пелюстка- це побажання здоров’я та добра маленьким пацієнтам.

ГО «Здорове людство» щиро вітає дітлахів та медичний персонал НДСЛ «Охматдиту» з прийдешнім Великоднем та бажає їм міцного здоров’я, добра, радості та світлих днів!

 

     
     
     

Залишити коментар

*