Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

DSC_2062Вже стало доброю традицією запрошувати українських телеведучих в НДСЛ «Охматдит» з нагоди Міжнародного дня дитячої книги.

Цього разу на свято до діток, які знаходяться на лікуванні в НДСЛ «Охматдит», завітали ведучі каналу «1+1» Анатолій Анатоліч та Лідія Таран.

Громадська організація «Здорове людство», що вже вкотре стала ініціатором зустрічі дітлахів з казкою, разом з ведучими здійснили мрію багатьох хворих діток. Адже улюблені телеведучі, яких раніше можна було лише побачити на екрані, з’явилися перед дітками з казками із циклу «Казка з татом», що транслюється на телеканалі ПЛЮСПЛЮС, та подарунками.

Спеціально для дітей, що лікуються в НДСЛ «Охматдит», було підібрано казки, які допомагають повірити в себе, свою особливість, показують, наскільки цінна мамина любов та підтримка. Казки Антона Сіяніки та Марини Куцик-Герасименко у виконанні телеведучих навчили дітей і їхніх батьків ніколи не втрачати надію та вірити в краще, йти до своєї мети за будь-яких обставин.

Наприкінці заходу зіркові гості – Анатолій Анатоліч та Лідія Таран – побажали всім діткам швидкого одужання та подарували їм чудові подарунки і повідомили, що з радістю, ще не один раз завітають в НДСЛ «Охматдит».

А ось що з цього приводу сказала Лідія Таран: «На каналі ПЛЮСПЛЮС існує чудова програма — «Казка з татом», якщо з’явиться і з мамою – залюбки стану першою її ведучою. Днями вже навіть пройшла кастинг — читала казки діткам в Охматдиті. Для дітлахів, які тут лікуються, казкотерапія потрібна, як повітря! Бо з вірою в дива одужуєш швидше. Дуже хочу, щоб всі, хто слухав наші з Толічем казки, одужали якомога швидше. І окремий привіт дворічному Климку та його мамі:)»

 DSC_1701  DSC_1700  DSC_1699
 DSC_2014  DSC_1956  DSC_1942
 DSC_1907  DSC_1869  DSC_1861
 DSC_1848  DSC_1806  DSC_1823
 DSC_1795

Один коментар до «Традиції святкування Дня дитячої книги в НДСЛ «Охматдит»»

  1. Анна:

    Добрый день. Хотелось бы увидеть больше фото для семейного архива, так как мы с ребенком присутствовали на данном мероприятии. Спасибо

Залишити коментар

*