Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Лікарі-дитячі гематологи з 50 країн світу зустрілися на 29-му щорічному мітингу міжнародної дослідницкої групи (I-BFM Study Group) та 11-му симпозіумі «Дитячі лейкемії та лімфоми» в місті Гельсінкі, Фінляндія, що проходив з 19 по 22 травня 2018.

Україну, яка є членом I-BFM Study Group, представляли лікарі Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит»: Олег Рижак, Олена Кремінська, Світлана Донська, Наталія Кубаля, Наталія Кавардакова, Юлія Базалук.

Наші лікарі поділилися своїм досвідом в трансплантації стовбурових клітин від гаплоїдентичного сімейного донора і досягненнями в  сучасних методах лікування лейкемій та лімфом у дітей. Про це були зроблені доповідь з трібуни сімпозіуму (Ю.Базалук) і  дві постерні доповіді (Н.Кавардакова, О. Кремінська).

Результати нашої праці  отримали високу оцінку міжнародної професійної спільноти. А такі відомі експерти з дитячої гематології, як Адріана Балдуччі, Крістіна Петерс, Франко Локателлі, Ян Старий, Мартін Шраппе та багато інших особисто вітали наших лікарів.

 

 

Залишити коментар

*