Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Тренінговий центр лапароскопічної хірургії в НДСЛ «ОХМАТДИТ»

lbx - CopyЗавдяки реалізації програми «Підтримка молодіжних ініціатив»  корпорації «Юрія-Фарм» на кафедрі дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, клінічною базою якої є Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» лікарі-інтерни кафедри Петрик С.М. та Гончаренко А.В. здобули грант на створення тренінгового класу з лапароскопічної хірургії.

НДСЛ «ОХМАТДИТ» — краща дитяча лікарня країни, де у своїй роботі лікарі намагаються, попри всі труднощі, надавати  маленьким пацієнтам висококваліфіковану, високоспеціалізовану, якісну і сучасну медичну допомогу у відповідності до вимог міжнародних стандартів.

Наразі, однією з сучасних, швидкопрогресуючих хірургічних методик є лапароскопічна хірургія. Лапароскопічна техніка в хірургії має безліч переваг: низьку травматичність, зменшення часу перебування дитини в стаціонарі, зниження післяопераційних ускладнень, швидке відновлення пацієнта після втручання. Дана методика активно використовується в нашій клініці протягом останніх 10 років.

Для кваліфікованої підготовки спеціалістів з лапароскопічної хірургії необхідними є поетапні курси в обладнаних сучасними тренажерами класах  та лабораторіях.

Клінічна база НДСЛ «ОХМАТДИТ» здійснює підготовку наукових співробітників, клінічних ординаторів, лікарів-інтернів та студентів старших курсів, в зв’язку з чим має гостру потребу в подібному обладнанні.

Переможці висловлюють щиру подяку фармацевтичній корпорації «Юрія-Фарм», професору кафедри дитячої хірургії Притулі В.П. та гуртківцям кафедри дитячої хірургії за всебічну дієву підтримку ініціатив, реалізація яких дозволить покращити спеціалізовану підготовку медичних кадрів, для забезпечення надання медичної допомоги дитячому населенню України.

Тільки разом, спільними зусиллями ми зможемо змінити світ на краще!

Діти – майбутнє України!

Залишити коментар

*