Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Світлана Донська, Наталя Кавардакова та Олег Рижак з керівником німецької студії по лікуванню дітей з гострою мієлоїдною лейкемією професором Дірк Рейнхардт (Dirk Reinhardt)

19-22.02.2017 в м. Мюнхені (Німеччина) відбувся черговий міжнародний симпозіум «ACUTELEUKEMIAS XVI Biology and Treatment Strategies», що був присвячений сучасним досягненням та новітнім стратегіям в лікуванні гострих лейкемій у дітей та дорослих; у ньому приймали участь представники з понад 60 країн світу.

Від Центру Дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні «Охматдит» була представлена постерна доповідь, присвячена результатам досягнень в Україні у лікуванні дітей з гострими мієлоїдними лейкеміями з проведенням аутологічної трансплантації СГКПК в першої ремісії.

Слід зазначити, що у галузі терапії дітей з гострими лейкеміями результати, представлені нашими лікарями знаходяться на відповідному світовому стандарту рівні. Матеріали доповіді опубліковані в журналі «Annals of Hematology, Suppl.1, Febr.2017, S.82».

SINGLE CENTER EXPERIENCE OF AUTO SCT IN CHILDREN WITH HR AML IN I-st CR. N.Kavardakova, J.Bazaluk, O.Ryzhak, Y.Kovgan, O.Leontieva, O.Lysitsia, S.Matsibokh, I.Stetsiuk, A.Volkova, S.Hranatska, I.Shergina, J.Filevska, S.Donska.
National Ukrainian Children`s Hospital “Ochmatdyt”, Center of Pediatric Oncohematology and BMT, BMT department. Kiev, Ukraine. Association of pediatric oncohematologists of Ukraine.

DSC_2034 0001
 

Залишити коментар

*