Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

JiZDM7LNY_M5 лютого 2015 року за сприяння головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» Юрія Івановича Гладуша Міжнародною юридичною компанією SAFIR Consulting Group та громадською огранізацією «Медико+правовий захист», на щотижневій розширеній медичній нараді, було проведено ввідну лекцію на тематику юридичних аспектів діяльності медичних працівників – лікарська таємниця.

Лектором виступив відомий адвокат, правозахисник, громадський активіст, фахівець в галузі медичного права – Віталій Бахуринський.

Інформація, яку отримали присутні була дійсно актуальною та вкрай необхідною про, що свідчило бурхливе обговорення та ціла низка запитань, багато з яких, враховуючи часові рамки, залишились без відповіді. Саме тому подібна ініціатива за пропозицією адміністрації лікарні, стане початком цілого циклу семінарів, котрі будуть покликані на підвищення поінформованості медичних працівників Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» у юридичних аспектах їх діяльності, з якими вони щоденно стикаються у своїй роботі, та є надзвичайно актуальною, враховуючи реформування медичної галузі та впровадження страхової медицини на загальнодержавному рівні.

Лікар-інтерн дитячий хірург

Сергій Петрик

 aN1BU4bylNM  LcC6ByU1i5s

Залишити коментар

*