Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

rarЗовсім нещодавно у грудні 2014 року, завдяки співпраці та взаємодії адміністрації НДСЛ «ОХМАТДИТ»  з  Клінікою імені Карла Тіма (Котбус, Німеччина) та фірмою медичного обладнання Saegeling Medizintechnik, започаткувала своє існування Дитяча лабораторія сну.

На меті створення Дитячої лабораторії сну є комплексний та мультидисциплінарний підхід до діагностики та корекції (хірургічній, медикаментозній, респіраторній) різноманітних захворювань дітям різних вікових груп.

         В даний момент дослідження проводяться в Неонатологічному центрі, запроваджується програма профілактики синдрому раптової малюкової смерті (СРМС), видокремлюється група ризику по СРМС та ведеться спостереження з проведенням полісомнографії.

         image-90c863e0c117dadfe378ce9ae161ac7139e66cd5ac343a95b48fcb92b9fc28dd-VПедіатрична полісомнографія (ПСГ) є однією з найбільш перспективніших галузей клінічної медицини сну. Запити, які зросли на такі дослідження вимагають також підготовки відповідних фахівців, лікарів і технологів, а також розширення наших знань, які поки в значній мірі обмежуються медициною сну у дорослих і застарілою педіатричною інформацією. Клініцисти і технологи потребують точної, сучасної інформації, що відповідає застосуванню ПСГ в дитячій практиці, процедурам для створення стандартизованих протоколів, згідно з якими лабораторії порушень сну можуть проводити й інтерпретувати дослідження сну у дітей. Необхідні відповідні наукові та освітні матеріали, що відносяться зокрема до розпізнавання педіатричного апное, синдрому раптової малюкової смерті  (СРСМ, СРДС), сучасної методології, завдяки якій клініцисти зможуть діагностувати і лікувати порушення сну у немовлят і дітей. Практикуючі лікарі повинні також розбиратися в нормальному розвитку механізмів сну і дихального контролю.

Стаття на німецькій

Залишити коментар

*