Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

З орган¦заторами конференц¦¬VII Міжнародна Конференція з Психотерапії

«Психотерапевт. Війна і Мир. Сила і Любов»

23-25 жовтня 2015 р., Краків (Польща)

23-25 Жовтня 2015 року в місті Кракові (Польща) відбулась VII Міжнародна Конференція з Психотерапії «Психотерапевт. Війна і Мир. Сила і Любов» (7th INTERNATIONAL CONFERENCE on PSYCHOTHERAPY “Psychotherapist. Peace and war. Power and love”, 23-25 October 2015, Krakow, Poland), в якій взяла участь українська делегація в складі Євгенії Дроботун, практичного психолога Центру інфекційних хвороб «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» та Антоніни Дорохіної, лікаря-психолога відділення дитячої та підліткової гінекології КДП НДСЛ «ОХМАТДИТ» моз України.

Найкращий постер конференц¦¬В рамках науково-практичної конференції:

— представлено 16 усних доповідей щодо останніх досліджень, актуальних в роботі з психологічною травмою, ПТСР, переживанням перебігу та наслідків військових дій;

— представлено 11 постерних доповідей;

— проведено 4 майстер-класи з методів психотерапевтичної роботи з психологічною травмою та переживанням перебігу і наслідків військових дій на території України, Донецької та Луганської областей та АР Крим;

— проведено 3 пленарні дискусії щодо останніх досліджень в сфері психотерапевтичної роботи з психотравмою;

— проведена виставка-ярмарок методичної наукової літератури, що на даний час висвітлює лікувально-діагностичні стандарти психотерапевтичної роботи.

Від НДСЛ «ОХМАТДИТ» були представлені дві усні доповіді, підготовлені Дроботун Є. в співавторстві з Дорохіною А. «У війни не дитяче обличчя?» (Drobotun E., Dorokhina А. “War has a childs face, hasnt it?) та Дорохіна А. «Пост-травматичні психосоматичні прояви у дітей тимчасово переселених в контексті арт-психокорекції» (Dorokhina А. “Posttraumatic psychosomatic experiences in refugee children in regards to artpsychocorrection).

Допов¦дь А. Дорох¦на (2)Участь в конференції стала можливою завдяки підтримці адміністрації НДСЛ «ОХМАТДИТ» та фінансовій підтримці Благодійної організації «Фонд Олени Пінчук АнтиСНІД».

Рекомендаційні листи та листи підтримки надали Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ГО «ЗДОРОВЕ ЛЮДСТВО», ГО «Дитинство без СНІДу», ГО «Маленьке серце з мистецтвом»

Більш детальну інформацію про конференцію можливо отримати за посиланнями:

www.peaceandwar.eu

www.peaceandwar.eu/index.php/ua/ua-programme/ua-programme

Залишити коментар

*