Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

27 жовтня 2018 р. провідні спеціалісти зі Сполучених Штатів Америки в галузі дитячої ортопедії та травматології ознайомились з роботою відділення ортопедії та травматології НДСЛ «Охматдит».

В рамках візиту провідних спеціалістів з Сполучених Штатів Америки в галузі дитячої ортопедії та травматології:- Richard M. Schwend професор, президент Pediatric Orthopaedic Society of North America (POSNA) 2017-2018 рр., керівник клініки Mercy Канзас; — Susan A. Scherl професор відділення ортопедії університету Небраска, Омаха; — John T. Anderson професор, відділення ортопедії, університету Місурі, Канзас, 27.10.2018 року відбулось ознайомлення колег з роботою відділення ортопедії та травматології НДСЛ «Охматдит». Професори зі Сполучених Штатів Америки відмітили високий рівень роботи відділення, важкість та чудове виконання оперативних втручань, що проводяться у лікарні.

Особливу увагу американські колеги надали пацієнтам, що страждають важкими формами деформації хребта та грудної клітки, які потребують оперативного лікування, адже відділення НДСЛ «Охматдит» майже єдина клініка в Україні, де проводяться  такі операції завдяки професору Левицькому Анатолію Феодосійовичу.

Був проведений клінічний розгляд пацієнта з важкою формою метатропної дисплазії у якого на тлі кіфотичної деформації  хребта та стенозу хребтового каналу виникли неврологічні порушення в нижніх кінцівках та порушенні функції тазових органів.

 

Залишити коментар

*