Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

З ініціативи ректора Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика Вороненка Ю.В. та професора, завідуючої кафедри педіатрії N2 Марушко Т.В., 15.03.2018р. вперше в Україні відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Складний пацієнт в практиці педіатра». Окремо була виділена офтальмологічна секція, яка була присвячена обговоренню питань труднощів діагностики та лікування увеїтів у дітей. Одним із членів президіуму був завідуючий УМЦ дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, к.мед.н., доцент Барінов Ю.В. Він поділився з колегами нашим досвідом міждисциплінарного підходу до ведення дітей з ЮІА-увеїтами:   від розробки схеми системного лікування ревматологом на початку лікування до оперативного втручання офтальмологом при наявності ускладнень увеїта, в стадії ремісії.   

Завідувач відділення нехірургічних та лазерних методів лікування УМЦ дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» МОЗ України Черненко М.А. розповіла про сучасні аспекти надання медичної допомоги дітям з неінфекційними увеїтами та про 6-річний досвід у лікуванні даної групи пацієнтів на базі центру.

Впроваджена в нашому Центрі тактика ведення таких пацієнтів включає в себе всі етапи лікування та спостереження згідно міжнародних протоколів. Це дозволило нам зменшити рівень інвалідності з цього захворювання в 2,5 рази за рахунок запобігання ускладнень, що призводять до сліпоти та слабкозорості при відсутності адекватного лікування.

Тепла атмосфера в залі дозволила учасникам ретельно зосередитись на суперечливих питаннях та сприяла більш тісному обміну досвідом серед колег спеціалістів у цій галузі. Фахівцям Центру вдалось занотувати деякі важливі аспекти ведення даної групи пацієнтів та з гордістю поділитися накопиченим досвідом, який дозволяє нам попереджати важкі ускладнення, що призводять до втрати зору.

Залишити коментар

*