Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

1Всесвітній день боротьби зі СНІДом (World AIDS Day, WAD)

03 грудня 2015 року в місті Києві (Україна) Європейською Асоціацією студентів медиків (European Medical Students’ Association, EMSA) на базі «Київського медичного університету УАНМ» (Власна клінічна база, вул. Е. Потьє, 7) було проведено семінар до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (World AIDS Day, WAD), в якому взяли участь Вечерко Віра Миколаївна, завідуюча Центру «Клініка, Дружня до Молоді» (КДМ), та Дорохіна Антоніна Олександрівна, лікар-психолог відділення дитячої та підліткової гінекології та статевого виховання підлітків КДП НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

В рамках науково-практичного семінару представлено 5 усних доповідей щодо останніх досліджень, актуальних під час роботи в практичній медицині з ВІЛ-інфекцією та ВІЛ-інфікованими пацієнтами, а також заходів профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) та ВІЛ-інфекції.

2Від Центру «Клініка, Дружня до Молоді» на базі КДП НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України англійською мовою була представлена усна доповіді-презентація, освітлено питання профілактики ЗПСШ та ВІЛ / СНІДу, донесено інформацію щодо спектру лікувально-профілактичних та лікувально-діагностичних послуг, доступних в КДМ щодо добровільного консультування та тестування (ДКТ) на ВІЛ/СНІД, зокрема безкоштовного проходження швидкого тестування та отримання необхідних суміжних медико-психологічних послуг.3

Залишити коментар

*