Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

IMG_5843Напередодні 24-го Дня Незалежності України діти з різних відділень «Охматдиту» разом із представниками «Брендберг» писали вітальні листівки для наших захисників і робили обереги. Наприкінці святкового концерту ці обереги освятили о. Михаїл  та о. Петро із Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. Після святої молитви за мир в Україні воїнам АТО передали посилку з листами підтримки та оберегами.

Вступним словом головного лікаря Юрія Гладуша — «Випробування, що випали на долю маленьких пацієнтів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», не кожному дорослому по силах. Та вони уміють радіти життю і… дбати про інших», розпочався концерт, на який прийшли діти, їхні батьки, лікарі та воїни АТО. Усіх чекав сюрприз: на сцені, окрім пацієнтів «Охматдиту», з’явилися відомі й улюблені артисти.

Урочистості розпочалися: Державний гімн України виконав Василь Бондарчук. А далі зал «запалили» фольклорний гурт «Королівна» і народний художній колектив ансамбль танцю «Дніпряночка» (під керівництвом Олени Балджі) – автентичні українські пісні й танці нікого не залишили байдужим. Пісня і танок – це душа народу, що увібрала тепло рідної землі: тож підспівували і підтанцьовували всі.

Ілюзіоніст Таємничий Макс подарував незабутні враження від майстерних фокусів. І «родзинкою» святкового дійства стала «Україна» – пісня-символ у неперевершеному виконанні народної артистки України Наталі Бучинської.

Діти щиро сміялись, оплесками зустрічали кожний номер, раділи отриманим подарункам — вишиванкам і солодощам, підготовленими організаторами свята. А художнім керівником концертів традиційно є народний артист України Герман Макаренко.

Організатори свята — агентство Брендберг, дякує усім своїм партнерам та клієнтам, адже завдяки співпраці є можливість дарувати радість маленьким пацієнтам «Охматдиту». Дитяча посмішка безцінна, тому що вона відроджує надію – на здоров’я, мир і благополуччя».

Залишити коментар

*