Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

ПРИЙМАЛЬНЕ  ХІРУРГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Клінічний підрозділ лікарні, що надає цілодобову невідкладну  хірургічну допомогу  та здійснює  планову   госпіталізацію  хворих  у наступні  хірургічні відділення лікарні:

Відділення торако-абдомінальної хірургії

Відділення ургентної хірургії

Відділення гнійної хірургії

Відділення хірургії новонароджених

 

Відділення:  Лор, Дитяча гінекологія, Ортопедія та травматологія, Реконструктивно-пластична мікрохірургія  ведуть прийом  самостійно.

У приймальному хірургічному відділенні здійснюються:

 – Прийом  хворих з невідкладною та екстреною хірургічною та нейрохірургічною патологією – відповідно до графіку чергувань за швидкою допомогою .

Планова госпіталізація пацієнтів з вродженою та набутою хірургічною патологією органів черевної, грудної порожнини (крім серцево-судинної системи); сечовидільної системи та нейрохірургічною патологією.

Консультації  дитячих хірургів, нейрохірурга з метою вирішення необхідності стаціонарного обстеження та оперативного лікування, в складних випадках – можливі консультації доцентів та професорів кафедри дитячої хірургії  та ортопедії  НМУ імені О.О. Богомольця

Умови надання хірургічної допомоги консультації, обстеження та хірургічні втручання надаються безкоштовно в межах бюджетного фінансування та при наявності у закладі необхідних медикаментів та витратних матеріалів (інформація про наявність див. на сайті лікарні) .

 ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ :

Планова госпіталізація у відділення торако-абдомінальної, ургентної, гнійної  хірургії, та відділення хірургії новонароджених здійснюється  (за умови попередньо узгодженої дати) по понеділках та четвергах  з  9.00  до 13.00 на нульовому  поверсі  хірургічного корпусу (№11) лікарні (за наявності необхідного пакету документів – див. нижче).

Консультації  та госпіталізація хворих з невідкладною хірургічною патологією здійснюються в приймальному хірургічному відділенні на 1-му поверсі хірургічного корпусу (№ 11) лікарні (згідно графіку чергувань по швидкій допомозі).

 У випадках переводу хворих з інших лікарняних закладів –  перевод  має бути попередньо узгодженим з заступниками головного лікаря НДСЛ «Охматдит» (для забезпечення можливості госпіталізації, гарантії наявності місця у відділенні).

 Консультації  зав. відділення Чорноволенко С.А. з приводу уточнення діагнозу та питань планової госпіталізації проводяться щоденно (крім суботи та неділі) з 13.00 до 15.00; консультації дитячого нейрохірургавівторок, середа, п’ятниця (крім суботи та неділі) з 12.00 до 16.00 в приймальному відділенні хірургії.

 Документи для планової госпіталізації :

 1. Направлення
 1. Паспорт батьків, копії — свідоцтва про народження дитини, інвалідності, ЧАЕС, опікунства. При відсутності у дитини українського громадянства вид на проживання батьків в Україні (та його копія)
 1. Довідка педіатра про відсутність вдома інфекційних захворювань

(довідка дійсна 3 доби)

 1. Довідка про відсутність інфекційних захворювань в дитячому закладі (дитячий садок

або школа), який відвідує дитина (довідка дійсна 3 доби)

 1. Детальна виписка з історії розвитку дитини про перенесені захворювання, з даними

про щеплення (дата останнього  щеплення), висновок дільничного педіатра про

відсутність протипоказів до операції.

 1. ЕКГ (дійсна 3 місяці)
 1. Довідка отоларинголога про відсутність проти показів до операції (дійсна 10 днів)
 1. Загальний аналіз крові: еритроцити, гемоглобін, лейкоцити, лейкоцитарна формула, кількість тромбоцитів, ШОЕ, час згортання, тривалість кровотечі (дійсна 10 днів)
 1. Загальний аналіз сечі (дійсна 10 днів)
 1. Аналіз калу на яйця глистів (дійсна 10 днів)
 1. Маса тіла (зважити дитину перед госпіталізацією)

Для великих реконструктивних, лапароскопічних та нейрохірургічних операцій, окрім

вищевказаних документів необхідно мати додатково:

 1. Група крові та резус-фактор
 2. Коагулограма (дійсна 1міс.)

3.Біохімічний аналіз крові (загальний білок, глюкоза, електроліти, білірубін, АЛТ, АСТ, креатинін, мочевина) (дійсний 1міс.)

УВАГА!

При госпіталізації тільки батьки дитини або опікун (як юридична особа) мають право давати згоду на проведення діагностичних обстежень, маніпуляцій, операцій та інше.

 Завідувач приймального хірургічного відділення  —  Чорноволенко Світлана Анатоліївна

                                                                                                              тел. 236-69-47

Лікарі дитячі хірурги відділення:  Корсак Аліна Вадимівна, Скиба Інна Анатоліївна, Клименко Сергій Андрійович, Якімчук Олена  Миколаївна, Мірочник Ігор Наумович, Корнійчук Олена Миколаївна, Хусейні Саєд Файзуллах, Приходько Олександр Сергійович, Кисіль Денис Олегович

Педіатри:  Василішин Тетяна Леонідівна, Веселова Оксана Петрівна, Денисенко Катерина Сергіївна, Пилипенко Ольга Сергіївна, Сердюк Галина Петрівна, Каструбіна Ірина Юріївна

Будемо вдячні за надані зауваження та пропозиції

щодо роботи приймального відділення хірургії