- Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» - http://ohmatdyt.com.ua -

Телеміст

Posted By Максим Коломієць On 06.03.2015 @ 4:50 пп In | No Comments

IMG_0302 [1]

04.03.2015р. на базі консультативно-діагностичної поліклініки (КДП)_НДСЛ «Охматдит» в рамках співпраці стоматологічного відділення поліклініки та кафедри ортодонтії разом з кафедрою медичної інформатики Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика відбулася телемедична конференція на тему: «Сучасні принципи надання ортодонтичної допомоги дітям».

Участь у телемості прийняли лікарі-ортодонти та педіатри Львівської , Херсонської, Житомирської, Одеської областей та м. Харкова.

Доповідач – доктор медичних наук, професор, зав.кафедрою ортодонтії, головний позаштатний ортодонт МОЗ України Дрогомирецька М.С. висвітлила питання діагностики зубо-щелепних аномалій у дітей, лікування скелетних та дентоальвеолярних  патологій прикусу.

Наведені приклади успішного лікування останнього етапу незнімною апаратурою ортодонтичної патології у дітей, прооперованих в НДСЛ «Охматдит» з приводу вроджених щелепно-лицевих аномалій. Ці діти в рамках динамічного нагляду в КДП отримували з раннього віку  ортодонтичне лікування знімною апаратурою. Завершальний етап лікування  (вартісний) проводився за соціальною програмою  «Успішна усмішка» — безкоштовно.

Також наведені приклади успішного  лікування  ортодонтичної патології, пов`язаної з порушенням статури , спільно з лікарями-ортопедами КДП.

IMG_0300 [2]


Article printed from Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»: http://ohmatdyt.com.ua

URL to article: http://ohmatdyt.com.ua/pro-likarnyu/telemist

URLs in this post:

[1] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2015/03/IMG_0302.jpg

[2] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2015/03/IMG_0300.jpg

Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» ©