Відділення гнійної хірургії


Відділення гнійної хірургії – невід’ємна частина потужної клініки НДСЛ «ОХМАТДИТ», надзвичайно велика ланка екстреної хірургії, бо немає такої ділянки людського організму, де б не могло розвинутись гнійне запалення.

До лікувального процесу пацієнтів відділення гнійної хірургії залучається велика кількість фахівців нашої багатопрофільної клініки, ми тісно співпрацюємо з анестезіологами, нейрохірургами, ортопедами, урологами, мікрохірургами, онкогематологами, інфекціоністами, фізіотерапевтами, фтизіатрами та ін. Діагностика, відстеження динаміки лікувального процесу пацієнтів  неможливе без участі лаборантів, патгістологів та великого спектру інструментальних досліджень. Співпрацюючи разом – ми почуваємось впевнено і завжди досягаємо найкращих результатів.

Відділення працює в ургентному режимі  цілодобово, сім днів на тиждень. Лікування пацієнтів у плановому порядку побудовано згідно з внутрішнім графіком та проводиться без черг.  

Щороку в нашому відділенні виконується біля півтори тисячі операцій. Оперативні втручання виконуються при запальних захворюваннях м’яких тканин, лімфаденітах, остеомієлітах, артритах, парапроктитах, медіастенітах , при деструктивних пневмоніях, абсцесах внутрішніх органів, при туберкульозному враженні кісток  хребта та ін. Наприклад, при таких захворюваннях, як гострий параректальний абсцес виконується одномоментна радикальна операція, що попереджує хронізацію процесу та проведення повторних наркозів. Проводимо повноцінне обстеження пацієнтам з лімфаденопатією. Лікуємо дітей з будь-якою тяжкою супутньою патологією.

До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід, надається повний спектр діагностичних та лабораторнх досліджень (завдяки злагодженій роботі суміжних відділень). Діти забезпечені вартісними ліками , перев’язувальним матеріалом, харчуванням.   Процес діагностики та лікування  відповідає протоколам провідних клінік США та європейських клінік.

Девіз колективу –  «Ми працюємо , розвиваємось  і рухаємось вперед , для здоров’я дітей!»


Показання для направлення дітей на стаціонарне лікування до відділення

  1. Сепсис.
  2. Гострий гематогенний остеомієліт.
  3. Посттравматичний остеомієліт.
  4. Хронічний остеомієліт.
  5. Гострий та хронічний парапроктит.
  6. Пілонідальна кіста.
  7. Тяжкі форми гнійних захворювань м’яких тканин і лімфатичних вузлів.
  8. Абсцеси печінки та інших внутрішніх органів.
  9. Деструктивні пневмонії.
  10. Гнійно-запальні захворювання перикарда , середостіння.
  11. Гнійно-запальні захворювання заочеревинної клітковини, тазу, параректальної області.
  12.  Гнійні захворювання ЦНС.
  13. Туберкульозне ураження хребта, кісток та суглобів
  14. Пацієнти, які потребують мультидисциплінарного оперативного втручання
    з участю мікрохірурга, пластичного хірурга, нейрохірурга, торакального хірурга, офтальмолога, ЛОР , ортопеда та інших.