130 років найбільшій дитячій лікарні України: як Охматдит відзначав свій ювілей


Лютий 5 / 2024

Протягом 1 та 2 лютого в НДСЛ «Охматдит» панувала тепла, дружня та затишна атмосфера. Адже у ці дні проводилися заходи до 130-річчя лікарні.

До нас завітали дипломати, державні діячі, меценати, благодійники, журналісти, колеги та друзі, які підтримують медзаклад, аби розділити таку важливу подію. Також, до нас прибув Мішель Терещенко — нащадок видатної родини Терещенків, меценатів та засновників Охматдиту. На заході були керівники, які раніше очолювали лікарню, ветерани, нинішні працівники. Всі гості отримали памʼятні монети та подарунки, присвячені Дню народження Охматдиту. Окрім цього, вперше відбулося спецпогашення марки з нагоди 130-ліття лікарні.

Відбулося урочисте виконання гімну Охматдиту, який заспівав Народний артист України та наш друг Павло Зібров. Текст написав поет-пісняр, Народний артист України Петро Мага, а музику – композитор Анатолій Манді. Ці надзвичайні люди, до ювілею лікарні, створили символічну пісню, яка тепер є невідʼємною частиною життя нашої команди.

Охматдит дякує всім за приємні побажання та підтримку. Завдяки вам наша лікарня розвивається та стає кращою! Щиро дякуємо кожному за вашу допомогу та небайдужість! Ми щасливі мати таких друзів!

Фотограф: Alena Novgorodtseva Більше фото можете побачити за посиланнями:

День 1: https://photos.app.goo.gl/PAwTtMXKXTK6LfKx8

День 2:
Частина 1: https://photos.app.goo.gl/SmjEDaKey2ugAreJ9,
Частина 2: https://photos.app.goo.gl/w5f85Mi6R4giKkgw8

Нагородження співробітників
День 2: https://photos.app.goo.gl/JSrbu9coVPLSt18x9