Правила госпіталізації
Шановні батьки! УВАГА! 
З метою попередження спалахів захворювання на COVID-19 в Лікарні при плановій госпіталізації хворих необхідно мати наступні додаткові обстеження:
– для пацієнтів та осіб по догляду: Негативний ПЛР на COVID-19 (є обов’язковим для хворих з онкологічною, гематологічною патологією та при переводі з іншої лікарні);
– для інших категорій хворих та осіб по догляду: Негативний швидкий тест на антиген COVID-19, або Негативний ІФА COVID-19 (Ig M) кількісним методом.
Результати тесту мають бути не більше 3-х днів з моменту видачі результату та мати назву та печатку лабораторії, що виконала тест . За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефоном: +380 44 239 83 06


При необхідності госпіталізації необхідно мати негативний результат обстеження на COVID-19 методом ПЛР (обов’язково для пацієнтів онкологічних та гематологіїних відділень) або ІФА (на IgM) або антиген тест для інших груп пацієнтів.
За додатковою інформацією Ви можете звернутися за телефоном: +380 44 239 83 06.

ПОРЯДОК госпіталізації пацієнтів до стаціонарних відділень

НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Госпіталізація до стаціонарних відділень НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України здійснюється у плановому та екстреному порядку.
 
Госпіталізація у плановому порядку передбачає обов’язкову наявність направлення від лікуючого лікаря закладу охорони здоров’я (ЗОЗ) за місцем проживання або лікаря КДП НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, та  попереднє узгодження дати і часу госпіталізації (обстеження, консультації ) з завідувачем відділення.
Переведення хворих з інших лікарняних закладів. 
Перевід  має бути попередньо узгоджений з медичним директором НДСЛ «Охматдит» МОЗ України (для забезпечення можливості госпіталізації, гарантії наявності місця у відділенні).
  1. ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації до відділень хірургічного профілю 
  2. ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації до відділень соматичного профілю 
  3. ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ до відділень хірургічного профілю 

Госпіталізація в екстреному порядку здійснюється  службою швидкої медичної допомоги або за направленням лікарів ЗОЗ всіх рівнів надання медичної допомоги за необхідності в терміновому використанні сучасних високотехнологічних методів діагностики та лікування. Екстрена госпіталізація не потребує  попереднього погодження дати і часу.

Транспортування пацієнта до НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України для госпіталізації (консультації) в екстреному порядку здійснюється службою швидкої медичної допомоги чи санітарним транспортом ЗОЗ, який направляє пацієнта на лікування.

ЗАГАЛЬНІ ПРОТИПОКАЗИ для направлення дітей на стаціонарне лікування:

  • Гострі інфекційні захворювання
  • Множинні вади розвитку, що не підлягають хірургічній корекції
  • Нетранспортабельні хворі