Правила госпіталізації
ПОРЯДОК госпіталізації пацієнтів до стаціонарних відділень

НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Госпіталізація до стаціонарних відділень НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України здійснюється у плановому та екстреному порядку.
 
Госпіталізація у плановому порядку передбачає обов’язкову наявність направлення від лікуючого лікаря закладу охорони здоров’я (ЗОЗ) за місцем проживання або лікаря КДП НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, та  попереднє узгодження дати і часу госпіталізації (обстеження, консультації ) з завідувачем відділення.
Переведення хворих з інших лікарняних закладів. 
Перевід  має бути попередньо узгодженим з заступником головного лікаря з медичної частини НДСЛ «Охматдит»МОЗ України (для забезпечення можливості госпіталізації, гарантії наявності місця у відділенні).
  1. ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації до відділень хірургічного профілю 
  2. ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації до відділень соматичного профілю 
  3. ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ до відділень хірургічного профілю 

Госпіталізація в екстреному порядку здійснюється  службою швидкої медичної допомоги або за направленням лікарів ЗОЗ всіх рівнів надання медичної допомоги за необхідності в терміновому використанні сучасних високотехнологічних методів діагностики та лікування. Екстрена госпіталізація не потребує  попереднього погодження дати і часу.

Транспортування пацієнта до НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України для госпіталізації (консультації) в екстреному порядку здійснюється службою швидкої медичної допомоги чи санітарним транспортом ЗОЗ, який направляє пацієнта на лікування.

ЗАГАЛЬНІ ПРОТИПОКАЗИ для направлення дітей на стаціонарне лікування:

  • Гострі інфекційні захворювання
  • Множинні вади розвитку, що не підлягають хірургічній корекції
  • Нетранспортабельні хворі

Шановні батьки!

У зв’язку з продовженням карантинних заходів з приводу COVID-19 на території України, звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання стандартних заходів гігієни (миття рук, гігієна кашлю, провітрювання приміщень).

На період адаптивного карантину наша лікарня проводить плановий прийом пацієнтів та планові оперативні втручання лише за наявності обстеження на COVID-19 методом ІФА та ПЛР (для пацієнтів з імуносупресією). Також, наразі обмежене відвідування пацієнтів, які перебувають в стаціонарі.