Медична адміністрація




Операційне відділення
Завідувач – Мірочник Ігор Наумович
+380 44 236 70 20 (11 корпус)
+380 44 239 83 29 (1 корпус, блок 7В-8В)

Відділення анестезіології
Завідувач – Водяницький Сергій Леонідович
+380 44 239 83 25

Відділення екстреної медичної допомоги і планового прийому хірургічних хворих
Завідувач – Клименко Сергій Андрійович
+380 44 236 69 47

Відділення Ургентної хірургії
Завідувач – Гришин Олександр Олександрович
+380 44 239 83 35

Відділення дитячої нейрохірургії
Завідувач – Плавський Павло Миколайович
+380 44 239 83 21

Відділення Абдомінальної хірургії
Завідувач – Сільченко Михайло Іванович
+380 44 239 83 18

Відділення Торакальної хірургії
Завідувач – Метленко Олександр Володимирович
+380 44 239 83 14
Старша медсестра – Недбайко Ірина Валерівна
+380 44 239 83 13

Відділення пластично-реконструктивної мікрохірургії
Завідувач – Фідельський Володимир Васильович
+380 44 236 96 54

Відділення ортопедії та травматології
Завідувач – Бебешко Олексій Володимирович
завідувач: +380 44 236 70 52
ординаторська/FAX: +380 44 239 88 46
відділення: +380 44 239 83 38

Відділення гнійної хірургії
Завідувач – Кисіль Надія Павлівна
+380 44 239 83 31
ординаторська: +380 44 239 83 32

Травматологічний пункт
Завідувач – Мухопад Олександр Євгенович
+380 44 236 95 44

Відділення дитячої офтальмології та мікрохірургії ока
Завідувач – Барінов Юрій Вікторович
+380 44 239 83 00

Відділення дитячої отоларингології
Завідувач – Молочек Юрій Анатолійович
+380 44 236 17 80

Відділення дитячої та підліткової гінекології
Завідувач – Гаврилова Ірина Всеволодівна
+380 44 239 88 47
ординаторська: +380 44 239 88 48
відділення: +380 44 239 88 49
FAX: +380 44 239 88 50

Відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій
Завідувач – Урін Олександр Олександрович
+380 44 236 97 67

Відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій зі стаціонаром денного перебування
В.о. завідувача – Бабічева Ольга Володимирівна

Кабінет гіпербаричної оксигенації
Завідувач – Сафронова Ірина Олександрівна

Відділення хіміотерапії зі стаціонаром денного перебування (Блок 1А)
Завідувач – Стецюк Ольга Михайлівна
+380 44 239 87 07

Відділення інтенсивної хіміотерапії онкогематологічних захворювань (Блок 4В)
Завідувач – Стецюк Ігор Валентинович
+380 44 239 87 08

Відділення онкогематології (Блок 2А-2В)
Завідувач – Кубаля Наталія Олександрівна
+380 44 239 87 03

Відділення трансплантації кісткового мозку (Блок 3А-3В)
Завідувач – Лисиця Олександр Володимирович
+380 44 239 87 06

Відділення онкології з ліжками інтенсивної хіміотерапії. Інтенсивна терапія (Блок 3Б)
Завідувач – Костюк Юлія Ігорівна
+380 44 239 87 05

Відділення інтенсивної терапії новонароджених дітей
Завідувач – Ніконова Лариса Василівна
+380 44 236 39 55

Відділення хіхургії новонароджених, недоношених та дітей раннього грудного віку
Завідувач – Максакова Ірина Сергіївна
+380 44 239 83 08
ординаторська: +380 44 239 83 10

Відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей
Завідувач – Орлова Тетяна Олександрівна
+380 44 236 69 20

Відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації дітей з перинатальною патологією
Завідувач – Старенька Світлана Яківна
+380 44 236 02 37

Спеціалізований медико-генетичний центр
Завідувач центру – Галаган Віра Олексіївна
+380 44 236 31 06

Центр орфанних захворювань
Завідувач – Пічкур Наталія Олександрівна
+380 44 236 01 19

Центр радіології
Завідувач – Рєбєнков Станіслав Олегович
+380 44 239 88 91

Відділення ендоскопії з функціональним блоком
Завідувач – Вороняк Дар’я Ігорівна
ендоскопія: +380 44 239 88 67
функціональна діагностика: +380 44 239 88 65

Український референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології
Завідувач центру – Яновська Вікторія Григорівна
+380 44 272 09 80

Бактеріологічна лабораторія
Завідувач – Головня Оксана Михайлівна
+380 44 236 31 13

Педіатричне відділення
Завідувач – Грищенко Оксана Миколаївна
+380 44 236 31 03

Інфекційне боксоване відділення для дітей молодшого віку
Завідувач – Зарудня Ольга Федорівна
+380 44 236 21 91

Інфекційне діагностичне боксоване відділення
Завідувач – Мостовенко Раїса Василівна
+380 44 236 79 83

Відділення ендокринології
Завідувач – Погадаєва Наталія Леонідівна
+380 44 236 69 05

Відділення дитячої неврології
Завідувач – Савченко Олена Іванівна
+380 44 236 76 13

Центр інфекційних хвороб  «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД»
Завідувач центру – Солдатенкова Ксенія Вікторівна
+380 44 238 05 18

Організаційно-методичний відділ
Завідувач – Козелкова Марина Борисівна
+380 44 236 06 12

Методично-організаційний навчально-ресурсний центр
Завідувач – Романенко Лідія Володимирівна
+380 44 236 60 16

Відділення відновного лікування
Завідувач – Воронько Тамара Василівна
+380 44 236 10 39

Центр медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги
Завідувач центру – Анопрієнко Олена Василівна
+380 44 236 98 61

Дитяче патологоанатомічне відділення
Завідувач – Жежера Володимир Миколайович
+380 44 236 99 98

Центр служби крові
Завідувач – Перетятко Дмитро Віталійович
+380 44 239 88 90

Центральне стерилізаційне відділення
Старша медсестра – Ковальчук Ольга Валентинівна
+380 44 236 98 60

Відділення гострої дитячої реабілітації  (Блок 5В)
+380 44 239 86 27