Медична адміністрація




Операційне відділення
Завідувач – Мірочник Ігор Наумович
+380 44 236 70 20

Відділення анестезіології
Завідувач – Водяницький Сергій Леонідович
+380 44 236 22 61

Приймальне хірургічне відділення
Завідувач – Чорноволенко Світлана Анатоліївна
+380 44 236 69 47

Відділення ургентної хірургії
Завідувач – Гришин Олександр Олександрович
+380 44 238 00 07

Відділення дитячої нейрохірургії
Завідувач – Плавський Павло Миколайович
+380 44 360 15 50

Відділення торако-абдомінальної хірургії
Завідувач – Сільченко Михайло Іванович
+380 44 236 22 54

Відділення пластично-реконструктивної мікрохірургії
Завідувач – Фідельський Володимир Васильович
+380 44 236 96 54

Відділення ортопедії та травматології
Завідувач – Бебешко Олексій Володимирович
+380 44 236 70 52

Відділення гнійної хірургії
Завідувач – Кисіль Надія Павлівна
+380 44 236 59 75

Травматологічний пункт
Завідувач – Мухопад Олександр Євгенович
+380 44 236 95 44

Відділення дитячої офтальмології та мікрохірургії ока
Завідувач – Барінов Юрій Вікторович
+380 44 236 24 63

Відділення дитячої отоларингології
Завідувач – Молочек Юрій Анатолійович
+380 44 236 17 80

Відділення дитячої та підліткової гінекології
Завідувач – Гаврилова Ірина Всеволодівна
+380 44 236 74 65

Відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій
Завідувач – Урін Олександр Олександрович
+380 44 236 97 67

Відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій зі стаціонаром денного перебування
В.о. завідувача – Бабічева Ольга Володимирівна

Кабінет гіпербаричної оксигенації
Завідувач – Сафронова Ірина Олександрівна

Відділення хіміотерапії зі стаціонаром денного перебування
Завідувач – Стецюк Ольга Михайлівна
+380 44 236 52 09

Відділення інтенсивної хіміотерапії
Завідувач – Стецюк Ігор Валентинович
+380 44 236 12 22

Відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань з блоком інтенсивної терапії
Завідувач – Кубаля Наталія Олександрівна
+380 44 236 09 91

Відділення трансплантації кісткового мозку і інтенсивної мегадозової хіміотерапії та імунотерапії
Завідувач – Лисиця Олександр Володимирович
+380 44 236 02 14

Відділення інтенсивної терапії новонароджених дітей
Завідувач – Ніконова Лариса Василівна
+380 44 236 39 55

Хірургічне відділення для новонароджених
Завідувач – Максакова Ірина Сергіївна
+380 44 236 09 08

Відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей
Завідувач – Орлова Тетяна Олександрівна
+380 44 236 69 20

Відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації дітей з перинатальною патологією
Завідувач – Старенька Світлана Яківна
+380 44 236 02 37

Спеціалізований медико-генетичний центр
Завідувач центру – Галаган Віра Олексіївна
+380 44 236 31 06

Центр орфанних захворювань
Завідувач – Пічкур Наталія Олександрівна
+380 44 236 01 19

Центр радіології
Завідувач – Рєбєнков Станіслав Олегович
+380 44 236 10 39

Діагностичне відділення
Завідувач – Вороняк Дар’я Ігорівна
+380 44 236 69 72

Український референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології
Завідувач центру – Яновська Вікторія Григорівна
+380 44 272 09 80

Бактеріологічна лабораторія
Завідувач – Головня Оксана Михайлівна
+380 44 236 31 13

Педіатричне відділення
Завідувач – Грищенко Оксана Миколаївна
+380 44 236 31 03

Інфекційне боксоване відділення для дітей молодшого віку
Завідувач – Зарудня Ольга Федорівна
+380 44 236 21 91

Інфекційне діагностичне боксоване відділення
Завідувач – Мостовенко Раїса Василівна
+380 44 236 79 83

Відділення ендокринології
Завідувач – Погадаєва Наталія Леонідівна
+380 44 236 69 05

Відділення дитячої неврології
Завідувач – Савченко Олена Іванівна
+380 44 236 76 13

Центр інфекційних хвороб  «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД»
Завідувач центру – Солдатенкова Ксенія Вікторівна
+380 44 238 05 18

Організаційно-методичний відділ
Завідувач – Козелкова Марина Борисівна
+380 44 236 06 12

Методично-організаційний навчально-ресурсний центр
Завідувач – Романенко Лідія Володимирівна
+380 44 236 60 16

Відділення відновного лікування
Завідувач – Воронько Тамара Василівна
+380 44 236 10 39

Центр медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги
Завідувач центру – Анопрієнко Олена Василівна
+380 44 236 98 61

Дитяче патологоанатомічне відділення
Завідувач – Жежера Володимир Миколайович
+380 44 236 99 98

Центр служби крові
Завідувач – Перетятко Дмитро Віталійович
+380 44 236 26 99

Центральне стерилізаційне відділення
Старша медсестра – Ковальчук Ольга Валентинівна
+380 44 272 09 80