Поліклініка
Шановні батьки!

Записатись до спеціалістів  Консультативно-діагностичної поліклініки ви можете лише через офіційний сайт  ohmatdyt.simplex-med.com

При записі до спеціаліста поліклініки ви повинні обов’язково мати:

  1. Електронне направлення від педіатра або сімейного лікаря
  2. Виписку з історії розвитку дитини (ф.112/о)
  3. Свідоцтво про народження дитини
  4. Результати попередніх лабораторних та діагностичних обстежень

В разі відсутності електронного направлення огляд вузьким спеціалістом проводитись не буде.

Без направлення можна звернутись до лікаря гінеколога (дорослого), психіатра, стоматолога, педіатра та фтизіатра за попереднім записом.

Огляд дитини лікарем психіатром проводиться лише в присутності обох батьків або законних опікунів. За відсутності одного з батьків необхідно мати дозвіл з опікунської ради на огляд дитини (Закон України «Про психіатричну допомогу» ст. 12).


Перевагою КДП НДСЛ «Охматдит» є можливість українським дітям та жінкам репродуктивного віку в короткий термін (за 1 -2 дні) отримати висококваліфіковану мультидисциплінарну консультативну допомогу та провести всебічні діагностичні і лабораторні обстеження.

КДП працює в дві зміни з 8-00 до 18-00, крім вихідних.

В КДП проводиться прийом лікарів різних спеціальностей (загалом біля 30), консультації провідних спеціалістів медичних наукових закладів.

За направленням спеціалістів КДП є можливість провести цілий ряд лабораторних та інструментальних досліджень, в т.ч. ультразвукові, ендоскопічні, функціональні.

У період військового часу пацієнти приймаються в КДП безвідмовно, незалежно від наявності направлення від сімейного лікаря, але за умови попереднього запису або за багатоканальним телефоном реєстратури +380 44 344 19 54 (в голосому меню натиснути «1» («*1», якщо телефонуєте зі стаціонарного телефону).

Структура поліклініки (відділення)

Спостереження дітей та дорослих з онкологічними захворюваннями