Безперервний професійний розвиток
01 січня 2022 року набрала чинності Постанова КМУ від 14 липня 2021 року № 725 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників» (далі – Положення про Систему БПР).

Відповідно до вимог вказаної Постанови, працівники сфери охорони здоров’я після здобуття вищої освіти та отримання сертифіката лікаря-спеціаліста, провізора-спеціаліста або диплома про закінчення закладу фахової передвищої освіти зобов’язані здійснювати безперервний професійний розвиток.

З метою забезпечення здійснення безперервного професійного розвитку діє система безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників (далі – Система БПР), яка призначена для збереження інформації про провайдерів, заходів БПР, обліку балів БПР.

Володільцем Системи БПР та внесених до неї відомостей є МОЗ України. Адміністратором Системи БПР визначено ДО «Центр тестування».

До «Центр тестування», як адміністратор забезпечує (організовує) технічну підтримку системи, обробку та аналіз внесених відомостей, збереження та захист даних, що містяться у системі, забезпечення доступу до системи працівників сфери охорони здоров’я, провайдерів, державних органів у межах, визначених законодавством.

Відповідно до встановлених вимог Провайдерами заходів БПР (далі –Провайдери) є юридичні особи, які провадять діяльність з організації та проведення заходів БПР.

Національна дитяча спеціалізована лікарні «Охматдит» МОЗ України  провадить діяльність з організації та проведення заходів безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників.

НДСЛ «Охматдит» МОЗ України зобов’язується під час проведення заходів безперервного професійного розвитку неухильно дотримуватися вимог Закону України «Про запобігання корупції» та Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 року № 725.