«Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії»


Грудень 23 / 2022

21-22 грудня в НДСЛ «Охматдит» відбулась ХI Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії».

Розпочав конференцію Жовнір Володимир Аполлінарійович — генеральний директор НДСЛ «Охматдит». З вітальним словом виступив професор Кучин Юрій Леонідович – ректор НМУ ім. О.О. Богомольця та професор Дубров Сергій Олександрович – Президент Асоціації анестезіологів України.

Під час конференції були розглянуті такі теми:— анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія у дітей, постраждалим внаслідок бойової травми;— інфузійна терапія у дітей в критичному стані;— сучасні підходи штучної вентиляції легень у пацієнтів з дихальною недостатністю різної етіології;— новітні можливості замісної терапії у пацієнтів з поліорганною недостатністю;— анестезіологічне забезпечення хірургічних втручань при критичних вроджених вадах і рання хірургічна допомога;— безпека у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії;— новітні технології в дитячій анестезіології та інтенсивній терапії.Також відбулись майстер-класи від провідних спеціалістів, поєднані з можливістю hands-on практик.

Програма конференції за посиланням: https://drive.google.com/…/1stHD1T62aRT6QcZckVm…/view…

Наші медики не припиняють працювати, вдосконалюють свої знання, постійно розвиваються та продовжують рятувати життя нашим маленьким пацієнтам.

Більше фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/Yc2R1eeh46pTsa7G8