Актуальні питання променевої терапії в педіатрії


Березень 3 / 2021

Запрошуємо колег на одноденну Школу педіатричної радіології НДСЛ Охматдит на тему: “Актуальні питання променевої терапії в педіатрії”. Лектор Dr.Jamal Salen Mohammed Khader (Consult Radiation Oncologist King Hussein Cancer Center, Amman, Jordan) розкаже про сучасні знання та тактики у лікуванні ретинобластоми та нейробластоми, а наші спеціалісти познайомлять з відділенням Променевої терапії НДСЛ Охматдит та особливостями в роботі з дітьми.

Також планується майстер-клас з контурингу для спеціалістів цього напрямку. Цільова аудиторія Школи -дитячі променеві терапевти, онкологи, офтальмологи, радіологи. Захід є цілком безкоштовним. Робочі мови англійська та українська.

Кількість місць обмежена, перевага надається спеціалістам, що напряму працюють з патологією, вказаною в темах лекцій. Остаточне підтвердження участі буде надіслано листом 13 березня.

По можливості буде налаштована онлайн трансляція.Також нагадуємо протиепідемічні заходи, такі необхідні в наш час. Якщо учасник не з Києва, напередодні виїзда в Київ просимо провести самоскринінг: чи почуваєте Ви себе добре, чи немає нежиті, кашлю, першіння в горлі, температури, втрати нюха. Остаточне рішення про відвідування Школи всі учасники приймають безпосередньо перед відвідуванням нашої лікарні також методом самоскрининга. По приїзду на територію лікарні одягніть маску перед входом до будівлі і не знімайте продовж всього заходу.

Ми намагаємось максимально забезпечити комфортні та епідемічно безпечні умови, тож після підтвердження реєстрації Ви залишаєте верхній одяг у гардеробній та проходите до актової зали, де Вам буде виміряно температуру. Місця розставлені з урахуванням допустимої дистанції – просимо не зсувати їх. На перерву за гарної погоди бажано виходити на вулицю та спілкуватись на свіжому повітрі. Під час кава-брейку будуть доступні антисептики для обробки рук.

Місце проведення актова зала нового корпусу, вхід блок Е дитячої лікарні Охматдит (Чорновола 28/1). Схема як дістатися лікарні та необхідного входу в корпус будуть додатково розміщені на сторінці Школи педіатричної радіології НДСЛ Охматдит. Обов’язкова попередня реєстрація до Школи, особливо Майстер-класу.

Сертифікат про проходження Школи надає 10 балів безперервного розвитку лікарів та буде надіслано впродовж тижня на вказану при реєстрації електронну адресу. Дякуємо Асоціації радіологів України та Благодійний фонд Таблеточки за інформаційну та фінансову підтримку у проведенні Школи.