Арт-терапія для пацієнтів Охматдиту


Листопад 21 / 2021

Наші маленькі пацієнти проходять багато обстежать та переносять велику кількість маніпуляцій у стінах лікарні. Вони сміливо борються за своє фізичне здоров’я — в цьому їм допомагають наші лікарі, медсестри та весь медичний персонал. Але у стінах Охматдиту турбуються і про психічне здоров’я малечі.

В Охматдиті з дітками працюють психологи та соціальні працівники, а також ми завжди раді волонтерам, які займаються з нашими дітками та занурюють їх у світ творчості.

Наприклад нещодавно наші друзі з творчого центру Creative Studio ARTOS та ГО «Українська Асоціація Художників» почали проводити майстер-класи з пацієнтами Охматдиту, що довгий час знаходяться у лікарні. Майстер-класи по малюванню вже відвідали дітки з онкологічних відділень та відділення хронічних інтоксикацій.

Наші пацієнти з допомогою художників малювали роботи на дитячий конкурс «Золоті Ворота». Кожна дитина втілювала власне бачення архітектурної пам’ятки міста Києва. Всього у конкурсі взяли участь 84 дитини, серед яких дітки з інвалідністю та 14 діток з Охматдиту. Роботи маленьких митців вже можна побачити на виставці в Будинку митрополита на території Софії Київської Національний заповідник «Софія Київська». Експозиція буде діяти до 12 грудня.

Радимо вам її відвідати!

Дякуємо Творчому центру «ARTOS» та його керівниці Тетяні Риліній за проведення майстер-класів та залучення діток лікарні до творчого процесу. Арт-терапія допомагає нашим пацієнтам у соціалізації, розвиває дитячі таланти та сприяє швидшому одужанню. Пишаємося юними художниками та їх досягненнями.