Благодійна допомога від компанії Porsche Finance Group Ukraine


Липень 31 / 2019

Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» отримала благодійну допомогу у вигляді трьох нових палатних моніторів пацієнта.

Благодійником виступила компанія Porsche Finance Group Ukraine, яка у партнерстві з Товариством Червоного Хреста України офіційно передала обладнання дитячій лікарні. Загальна вартість обладнання склала близько 120 000 грн.

Кожен монітор оснащений великим 12-дюймовим сенсорним екраном та дозволяє безперервно контролювати основні фізіологічні показники пацієнтів, такі як ЕКГ, частоту дихання, ЧСС, неінвазивний артеріальний тиск, SpO2, температуру. Обладнання оснащене термопринтером та може підключатися через USB-порт до ПК. Разом з моніторами лікарні було передано додаткові датчики та манжети, таким чином, монітори є універсальними і можуть икористовуватись як для новонароджених, так і для дітей старшого віку.

Офіційна передача обладнання відбулася 30 липня 2019 року на території «ОХМАТДИТ». У заходівзяли участь директор Porsche Finance Group Ukraine Йоахім Арер разом з прес-службою компанії, представники Товариства Червоного Хреста в особі генерального директора Лілії Білоус, заступника генерального директора Максима Доценко, координатора сектора мобілізації ресурсів Ігора Дворського та фандрейзера Віктора Галкіна, головний лікар НДСЛ “Охматдит” Ірина Садов’як та заступник головного лікаря Юрій Довбня.