Благодійний Пробіг під каштанами разом з командою Охматдиту


Травень 27 / 2024

26 травня відбувся щорічний благодійний Пробіг під каштанами, присвячений Дню Києва.

Подія була організована благодійний фондом Охматдиту БФ “Охматдит – Здорове дитинство”та НДСЛ «Охматдит» з метою збору коштів на підтримку відділень неонатального профілю.

Генеральний директор НДСЛ «Охматдит»Володимир Жовнір бере участь у пробігах ще з 1993 року: «Я завжди підтримую спортивні ініціативи, особливо якщо вони орієнтовані на благодійну допомогу дітям. Так, з 1993 року я є активним учасником та амбасадором проєкту «Пробіг під каштанами».

Учасниками цьогорічного заходу були співробітники, благодійники та друзі лікарні. Маршрут пробігу розпочався з центрального входу у лікарню і пролягав мальовничими вулицями Києва. Першим прибіг на фініш представник Управління державної охорони України Тарас Котик, другим – завідувач відділення гострої реабілітації Павло Андрєєв, третім – лікар-психолог Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги.

Дякуємо всім, хто взяв активну участь у події та підтримав нашу лікарню! Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі ініціативи! Всі благодійні внески з пробігу будуть використані на ремонт вхідної групи відділень неонатального профілю.

Допомогти лікарні можете й ви за посиланням https://www.ohmatdytfund.org/donate