Благодійний захід для дітей та батьків “Здорова дитина — здорова родина”


Листопад 12 / 2021

Спеціалісти навчали маленьких пацієнтів та їх батьків правильно доглядати за порожниною рота.

Наші лікарі разом з колегами та інтернами кафедри стоматології дитячого віку і кафедри ортодонтії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика проводили консультативно-профілактичний огляд маленьких пацієнтів, надавали рекомендації їх батькам щодо профілактики карієсу, захворювань тканин пародонту та щелепно-лицевих аномалій і деформацій, відповідали на запитання батьків.

У благодійному заході взяли участь близько 400 дітей, які прийшли з батьками на консультативний прийом до медичного закладу, а 70 маленьких пацієнтів пройшли стоматологічний огляд та отримали консультації спеціалістів. Найменшому відвідувачу було 8 місяців. Лікарі проконсультували батьків щодо строків прорізування зубів та особливостей стоматологічного догляду в перші місяці життя.

Усім пацієнтам провели урок з індивідуальної гігієни порожнини рота. Також малеча отримала в подарунок зубні пасти, щітки, розмальовки та щоденники індивідуальної гігієни, аби не пропускати щоденні процедури.

Батьки діток відзначали користь заходу і були приємно вражені, що під час відвідування інших спеціалістів консультативно-діагностичної поліклініки, змогли одночасно отримати кваліфіковані поради щодо індивідуального гігієнічного догляду за порожниною рота у дітей.

Дякуємо за організацію події медичному директору з поліклінічної роботи Охматдиту Сові В.А; двом кафедрам Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика: кафедрі стоматології дитячого віку, завідувач — професор Трубка І.О. та кафедрі ортодонтії, завідувач — професор Дрогомирецька М.С.; лікарям стоматологічного відділення поліклініки Охматдиту і завідувачці Тімохіній В.О. та лікарям-інтернам. А також дякуємо компанії Delta Medical за партнерство та підтримку.