День радіології: вітаємо спеціалістів Центра радіології Охматдиту


Листопад 8 / 2021

Центр Радіології НДСЛ «Охматдит» багатий на унікальних спеціалістів. Тут працює майже 80 людей: радіологи, рентгенологи, променеві терапевти, ультразвукові діагности, спеціалісти з медичної фізики, інженери, рентгенлаборанти, медсестри та санітари. Без них не можна уявити роботу всієї лікарні.

Щодня у підрозділах Центра проводиться до 500 різноманітних обстежень і лікувальних процедур. Загалом щорічно тут роблять 200 тисяч рентгенографічних досліджень, 40 тисяч УЗД-досліджень, біля 6000 СКТ- та МРТ-обстежень. У центрі проводять променеву терапію для 140 дітей на рік.

Лікарі працюють з пацієнтами з важкими патологіями від 0 до 18 років. Найменший малюк, що проходив через Центр, важив 550 грамів. Наші працівники часто отримують запити щодо нестандартних обстежень, тому підхід до кожного пацієнта індивідуальний. Надавати експертне обстеження спеціалістам допомагає найновіше обладнання.

Лікарі променевої діагностики часто залишаються «поза кадром». Втім без них не обходиться майже жодне обстеження. Вони беруть участь у мультидисциплінарних консиліумах з різних питань. В цьому році спеціалісти Центра долучилися до перинатальної діагностики та трансплантології.

Центр радіології містить декілька відділень:- відділення променевої діагностики;- відділення променевої терапії;- відділення ультразвукової діагностики;- відділення радіонуклідної діагностики;- відділення радіаційної безпеки.

Вітаємо наших лікарів з професійним святом! Дякуємо їм за щоденну командну роботу, опанування нових прогресивних напрямків заради точних діагнозів, безпечного та якісного лікування!