Дитячі мрії мають здійснюватись навіть у стінах лікарні під час війни


Січень 13 / 2023

Зараз в Охматдиті проходить лікування 13-річна Катя з Донеччини, яка у квітні потрапила під ракетний удар на вокзалі Краматорська. Дівчинка отримала серйозні поранення, та дивом уціліла. Мама Каті — загинула.

Попри весь пережитий жах, дівчинка продовжує мріяти та жити. З нею займаються лікарі, реабілітологи, психологи, вихователі та вчителі. Наша велика мрійниця, Катя іскрить від будь-якої ідеї. Вона відвідує кожен без винятку концерт в Охматдиті та декілька разів зустрічалась з легендарним псом Патроном.

У лікарні Катя не на жарт захопилася плетінням з бісеру та навіть почала вчити інших діток з відділення ортопедії та травматології, де проходить лікування. Захотіла пофарбувати волосся? Провели процедуру просто у палаті. Красивий манікюр? Звісно! Та найбільша мрія Каті — стати моделлю. Тож ми допомогли організувати справжню фотосесію, світлини з якої потрапили у журнал. Дякуємо за це фотографці Татьяна Бундзило та команді чарівників Соломія Вітвіцька, Здійсни Мрію, Журнал NOVA KIDS!

Тепер у Каті поруч з останнім фото мами біля вокзалу в Краматорську в день її загибелі, буде вирізка з журналу, де Катя з сестричкою позують немов справжні моделі. Всупереч трагедії та горю цей альбом життя продовжує наповнюватися. І ми всіляко сприяємо тому, щоб наступні сторінки були сповнені щастя і приємних спогадів.

Місія нашої команди — не лише вилікувати фізично. Просто у стінах лікарні ми втілюємо своє надзавдання — повернути усмішки на дитячі обличчя, повернути сміх і радість у життя наших маленьких пацієнтів. Охматдит має стати місцем, звідки почнеться їх подорож до втілення всіх мрій — від маленьких до найзаповітніших. Дякуємо всім волонтерам та благодійникам, які влаштовують заходи, передають подарунки та відгукуються на ідеї наших діток.

Здається, нам дещо вдається. Катя, наприклад, не хоче виписуватися з лікарні, адже їй у нас дуже добре. І саме, щоб нашим діткам, яких спіткали важкі для їх віку труднощі, було в нас добре ми старанно працюємо день у день.