«Дорога життя»: медики Охматдиту, рятувальники та поліцейські пробігли благодійний забіг у Києві


Серпень 8 / 2022

У столиці понад 100 рятівників взяли участь у благодійному забігу «Дорога життя», ініційованому Національною дитячою спеціалізованою лікарнею «Охматдит». Учасниками забігу стали команди від структур, які евакуйовували та надавали допомогу пацієнтам Охматдиту на початку повномасштабного вторгнення росії.

На початку війни, коли на околицях столиці точилися бої, для порятунку тяжкохворих пацієнтів Охматдиту були задіяні різні служби та волонтери, зокрема представники Національної гвардії, поліції, рятувальники, військовослужбовці, залізничники, лікарі з різних куточків України.

«Дорогою життя» перевозилися пацієнти найбільшої дитячої лікарі України, аби продовжити лікування в безпечних умовах. «Тоді спільними зусиллями було евакуйовано понад пів тисячі людей. Також надавали допомогу і пораненим, всім, хто потребував медичної допомоги», — згадує генеральний директор Охматдиту Володимир Жовнір.

Зараз лікарі Охматдиту, команди ДСНС, поліції Києва, патрульної поліції, центрального апарату Нацполіції та усі небайдужі об’єдналися знову. Вони пробігли шлях навколо лікарні та до Південного вокзалу — саме за таким маршрутом пацієнтів евакуйовували з лікарні.

Забіг підтримав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, доєдналися Посольства Франції, Польщі та В’єтнаму, волонтери та зірки. Із собою учасники «евакуювали» плюшевого ведмедя — символ, який супроводжував кожну евакуацію маленьких пацієнтів. Учасники пробігу передали іграшку співробітникам Укрзалізниці, які відвезли його потягом до Львова — міста, яке прийняло тисячі біженців. Там ведмедика передали медикам Клінічної лікарні швидкої допомоги.

Фото: Татьяна Бундзило

Більше фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/Acz6VA5oYWus8zix5