Коли збираються друзі найбільшої дитячої лікарні, то це вісник надії та змін


Травень 17 / 2021

Коли збираються друзі — це свято, а коли збираються друзі найбільшої дитячої лікарні, то це вісник надії та змін.

У п’ятницю відбулася урочиста перша зустріч з нагоди заснування Асоціації друзів Охматдиту! Організатором події був Мішель Терещенко, родина якого у 1894 році заснувала лікарню на місці Охматдиту, а також посольство Бельгії Embassy of Belgium in Kyiv.

Друзів у нас немало, та ще й яких! До нас завітали посли з Бельгії, Аргентини, Словенії, Хорватії та Узбекистану. Завітали й безліч наших багаторічних партнерів з числа представників благодійних фондів, ГО, а також бізнесмени, народні депутати, представники міністерств, музиканти та зірки. Якщо б у Охматдита був день народження, то це був би він

У такому чудовому товаристві відкрили новий монумент на території лікарні — камінь мрій! На фоні лунала музика Вівальді у виконанні талановитих студентів Національна музична академія України імені П.І. Чайковського. А гості отримали запрошення долучитися до Асоціації друзів та разом творити дива

Як знак долі, що ми все робимо правильно, за день до події надійшла відповідь від знаменитої паризької лікарні Труссо: там готові бути нашими партнерами та обмінюватися досвідом!Цей щасливий та радісний день супроводжували картини телеведучої Світлани Леонтьєвої та художниці Ольги Мельникової. Організацією, оформленням та створенням атмосфери свята займалися спеціалісти агенції Рекламное агентство LMG.

А звук забезпечували фахівці DNA Assistance. Віримо, що наша Асоціація стане місцем партнерства, підтримки та двигуном змін не лише в Охматдиті, а й в суспільстві!