Легендарний футболіст Андрій Шевченко відвідав дитячу лікарню “Охматдит”


Квітень 2 / 2023

Легендарний футболіст Андрій Шевченко відвідав дитячу лікарню «Охматдит» та пограв у футбол з 6-річною Маринкою — першою дитиною з ампутацією через військову травму, яку протезували в Україні.

Всесвітньовідомий український футболіст та амбасадор платформи «United24» Андрій Шевченко Andriy Shevchenko завітав у найбільшу дитячу лікарню України — «Охматдит», де провідав маленьких пацієнтів у палатах, познайомився з лікарями та провів загальну зустріч з дітьми у Бібліотеці Школа Супергероїв.

Також ексфорвард української збірної провів спортивний майстер-клас для Марини з Херсонської області, яка через російські обстріли втратила ногу. Зараз дівчинка вчиться ходити на протезі. Маринка дуже чекала Андрія, бо любить грати у футбол та за словами її реабілітолога, заняття з нею вони починали саме з гри в мʼяч

В Охматдиті дівчинка проходить лікування та реабілітацію вже 10 місяців.

На зустрічі з футболістом діти почули відповіді на свої запитання, зокрема, скільки голів на рахунку футболіста та чи лікувався він колись у лікарнях. Андрій Шевченко залишив гостям автографи на м’ячах, а діти залишили свої автографи на подяці, яку футболісту вручили від Охматдиту.

На початку повномасштабної війни Андрій допоміг нашій лікарні закупити надзвичайно важливі ліки, які було дуже важко знайти в той складний момент. Ці медикаменти використовувались як для лікування постраждалих від війни, так і інших пацієнтів лікарні.

Ми щиро вдячні Андрію за його велике серце, допомогу Україні та увагу до маленьких пацієнтів в цей непростий час!

Більше фото і відео з візиту.