ЛОР-відділення Охматдиту переїхало у нове відремонтоване приміщення: відтепер, завдяки благодійникам, діти та спеціалісти перебуватимуть у більш комфортних умовах


Лютий 6 / 2024

Відділення отоларингології Охматдит кожного дня проводить від 10 до 15 операцій, консультує десятки маленьких пацієнтів з усіх куточків України. Тут займаються діагностикою та лікуванням всього спектру дитячих патологій ЛОР-органів, а діти зʼїжджаються з усієї країни. Наші спеціалісти також проводять унікальні операції, які не проводять більш ніде у нашій державі.

Проте до недавнього часу це найпотужніше дитяче ЛОР-відділення України знаходилось у приміщенні старого зразка, де маленьким пацієнтам з їх батьками доводилось перебувати в палатах, де одночасно лікувалось 6-8 дітей. У відділенні знаходилась всього одна оглядова та одна перевʼязувальна кімнати, через це лікарі та медсестри потребували більше часу для проведення консультацій та лікування.

Все змінилось, коли про це почули благодійники та просто небайдужі люди. Тепер завдяки ініціативі, старанню та бажанню робити все для маленьких українців, яке підтримала адміністрація лікарні, отоларингологічна служба переїхала в нове приміщення. Діти вже отримують медичну допомогу саме тут.

Нині ви можете бачити відділення з набагато комфортнішими умовами перебування в стаціонарі. Сім палат, які розраховані на 1-4 пацієнтів, 2 просторі перевʼязувальні кімнати та 2 оглядові.

Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого для лікарні проєкту. Дякуємо артисту та військовослужбовцю Олександру Ярмаку ЯрмаК, благодійному фонду «Охматдит – здорове дитинство» БФ “Охматдит – Здорове дитинство”, БФ «Добро» Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Добро»» та всім благодійникам, які підтримали збір на ремонт нашого ЛОР-відділення. Завдяки вашим зусиллям дітки можуть лікуватись у комфортних умовах, а лікарі матимуть можливість ще більш ефективно надавати допомогу пацієнтам з усієї країни.

Ви – справжні герої, разом з вами ми будуємо майбутнє!