Ми офіційно стали членами Глобального Альянсу Св.Юди!


Вересень 30 / 2019

27.09.2019 року підписано Меморандум про співпрацю НДСЛ «Охматдит» МОЗ України та Глобальним Альянсом Св.Юди (St.Jude, USA).

Представники лікарні Св.Юди Asya Agulnik, директор департаменту Глобальної педіатричної медицини, директор регіональної програми Євразії, програми критичної допомоги, Taisiya Yakimkova, координатор проекту, регіональної програми Євразії, кафедри глобальної педіатричної медицини, Dr. Doralina Anghelescu, анестезіолог та експерт з лікування болю в Св.Юди, завітали до лікарні для підписання документу. Ми офіційно стали членами Глобального Альянсу Св.Юди. Дякуємо Благодійному Фонду Таблеточки, які сприяли членству.

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, яка прибула до Охматдит з офіційним візитом, обговорила напрямки співпраці з представниками лікарні Св.Юди.

Відтепер наші зусилля з поліпшення якості надання медичної допомоги та підвищення виживаності дітей з раком і захворюваннями крові підтримуються Програмою Альянсу.

Лікарі Охматдит отримують доступ до електронної бази протоколів лікування онкологічних захворювань, унікальних наукових досліджень, клінічних випадків, електронної професійної платформи, де можуть представляти складні випадки захворювань, і отримувати рекомендації щодо лікування від світових провідних установ. Це можливість запровадити в Охматдиті лікарняний дитячий канцер-реєстр, брати участь у клінічних дослідженнях, їздити на стажування, консультуватись з американськими колегами тощо.
В заходах Альянсу увага зосереджується на професійному навчанні медичного персоналу – як лікарів, так і медичних сестер. Медики отримують можливість удосконалити професійні навики та вміння, опанувати нові процедури та методи, проходячи стажування на базі лікарні Св.Юди.

Охматдит сформувала Стратегію розвитку онкологічної служби лікарні, в якій особлива увага приділяється розвитку трансплантації кісткового мозку, нейроонкології, радіології, відкритті онкологічного відділення. Стратегія передбачає підвищення виживаності дітей, що хворіють на рак, до 80%.

Ми очікуємо, що Наші пацієнти частіше посміхатимуться, що лікування стане менш виснажливим, а якість дитячого життя під час лікування буде більш комфортним. І якнайбільше дитячих життів в Україні буде врятовано від злої хвороби