Наша мета — це здорові українські діти


Вересень 30 / 2021

В Охматдиті ми лікуємо дітей від різних хвороб та травм. І буває, що вони — наслідки домашнього насилля, шкідливих залежностей та спроб самогубства.

Наша мета — це здорові українські діти. Ми не хочемо боротися з наслідками, ми хочемо також запобігати різним негативним подіям та явищам, які підривають здоров’я дітей та роблять їх нашими пацієнтами.

Вчора для обговорення цих проблем в стінах Охматдиту зібралася робоча група з представників Охматдиту та активної громадськості, серед яких правозахисники, журналісти та юристи. Ми хочемо показати «темну сторону» дитячих хвороб і травм, яку щоденно бачимо ми в Охматдиті, коли надаємо допомогу діткам з усієї України. І лише разом — вдасться знайти оптимальні рішення задля збереження життя, здоров’я та родинного щастя.

Команда лікарні у складі генерального директора Охматдиту Володимира Жовніра, завідувач відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій Олександр Урін та завідувач Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги Олена Анопрієнко підготували доповідь про поширені випадки та проблеми, які ми зустрічаємо в щоденній практиці. Серед тем: дитячі отруєння та залежності, насилля в родинах, кібербезпека, дитячі суїциди, алкогольні та наркотичні отруєння та залежності.

Охматдит щоденно лікує сотні українських дітей. Наша професійна мета — надавати якнайякіснішу допомогу за світовими стандартами усім, хто цього потребує. Наша громадянська місія — лікувати не лише тіло, а й зберігати душу та ментальне здоров’я маленьких українців.

Щиро вдячні за зустріч громадським діячам Микола Кулеба, Анна Мищенко, журналістці Irina Zaslavets, юристу Сергій Лисенко. Разом ми зможемо створити системні зміни, щоб у наших дітей було по-справжньому світле майбутнє.