Неврологічне захворювання – епілепсія


Лютий 21 / 2021

До Всесвітнього дня боротьби з епілепсією ми розкажемо Вам про роботу наших спеціалістів з цим захворюванням. Епілепсія є одним з найпоширеніших неврологічних захворювань.

До 70% людей з епілепсією можуть жити без нападів за умови забезпечення належної діагностики та лікування. Щорічно 30% пацієнтів відділення неврології складають хворі на епілепсію. Дитячі неврологи лікарні ОХМАТДИТ мають великий досвід у лікуванні складних форм епілепсії.

За останні роки розширились можливості діагностики та лікування за сучасними стандартами. З 2019 року проводиться нічний довготривалий відео-ЕЕГ моніторинг, який є «золотим стандартом» діагностики епілепсії та прехірургічної підготовки пацієнта до нейрохірургічного втручання.

Нічний довготривалий відео-ЕЕГ моніторинг дозволяє лікарю класифікувати напади та визначити вогнище припадків. Детальний огляд та опис дослідження проводиться обовязково лікарем неврологом дитячим, який займається веденням пацієнтів з епілепсією та підбором протисудомної терапії.Велику увагу приділяємо генетичній діагностиці для визначення спадкових форм та ефективного підбору протисудомної терапії. Методи нейровізуалізації допомагають уточнити структурні зміни і визначити покази до оперативного лікування.

Працює мультидисциплінарна група спеціалістів різних напрямків спрямування щодо ведення фармакорезистентних та структурних форм епілепсії (неврологи, генетики, нейрохірурги, нейрофізіологи, радіологи, психологи та ін). Нейрохірургами лікарні проводиться після встановлего діагнозу структурних чи фармакорезистентних епілепсій оперативне втручання.

Завдяки мультидисциплінарній співпраці та етапності пацієнти лікарні отримують найкращий рівень допомоги!