Нове обладнання в неврологічному відділенні!


Липень 22 / 2019

Нотаріальна палата України подарувала найсучасніший електроенцефалографічний комп’ютерний комплекс BRAINTEST-24 з функцією довготривалого відеомоніторингу, виробництва ТОВ НВП «DX- СИСТЕМИ», вартістю 200 000 грн.

Якість життя людей, що живуть з епілепсією і в дитячому, і в дорослому віці напряму залежить від вчасної діагностики і підбору правильного лікування.

Новий діагностичний комплекс BRAINTEST-24 дозволяє виявити найскладніші форми епілепсій у дітей різного віку. Особливо складним завжди було обстежувати найменших пацієнтів, оскільки це потребувало абсолютного спокою від дитини або медикаментозної седації. Відтепер діагностична процедура комфортна для нашого маленького пацієнта!

Лікар-невролог дитячий Федушка Галина Михайлівна давно мріяла працювати на такому апараті , досвідом обмінюється із українськими і закордонними спеціалістами. Молодого прогресивного лікаря наставляє і підтримує завідувач неврологічним відділенням Савченко Олена Іванівна.

Ми щиро дякуємо НПУ та особисто її президенту Марченку Володимиру Миколайовичу та голові відділення НПУ Київської області Дерун Карині Анатоліївні за неоціненний подарунок.