Нове обладнення


Жовтень 17 / 2018

Сьогодні у нас чудовий день і ми маємо радісні новини, якими хочемо з вами поділитись.

В рамках проекту від Всеукраїнського благодійного Фонд “Допомагати просто”, завдячуючи його представникам Анна Павловата Антон Дорожан, а також Українському представництву компанії BOWA-medical, лікарня отримала у подарунок новий надсучасний апарат експертного класу ARC350 для електрохірургії з комплектуючими, загальною вартістю близько пів мільйона гривень. Апарат призначений як для відкритої, так і для лапароскопічної (малоінвазивної) хірургії.

Обладнання дозволить нашим хірургам значно скоротити час проведення операцій та оптимізує роботу, що, звісно ж, пришвидшить строки одужання малечі, якій виконуються хірургічні втручання у нашій клініці.

На фото: інсталяція та проведення інструктажу для лікарів та операційних медичних сестер медичним інженером компанії #ВОWA

Дякуємо усім, хто допомагає нашій малечі, даруючи їй шанс на швидке одужання, адже діти – наше майбутнє!

БФ «Допомагати просто!» для ОХМАТДИТУ

Сьогодні у нас чудовий день і ми маємо радісні новини якими хотіли б з вами поділитись. В рамках проекту від Всеукраїнського благодійного фонду «Допомагати просто!» завдячуючи його представникам Анні Павловій та Антону Дорожану, а також Україниському представництву компанії ВОWA (вставити теги на них у фб) лікарня отримала у подарунок новий надсучасний апарат експертного класу ARC350 для електрохірургії з комплектуючими, загальною вартістю близько пів мільйона гривень. Даний прилад призначений як для відкритої так і для лапароскопічної (малоінвазивної) хірургії. Обладнання дозволить нашим хірургам значно скоротити час проведення операцій та оптимізує роботу, що звісно ж пришвидшить сроки одужання малечі якій виконуються хірургічні втручання у нашій клініці. На фото: інсталяція та проведення інструктажу для лікарів та операційних медичних сестер медичним інженером компанії #ВОWA Дякуємо усім, хто допомагає нашій малечі, даючи шанс на швидке одужання, адже діти – наше майбутнє!

Gepostet von НДСЛ Охматдит am Sonntag, 7. Oktober 2018