Новий рік, Різдво та інші свята: надаємо допомогу 24 години на добу, 7 днів на тиждень


Січень 4 / 2024

Лікарня «Охматдит» цілодобово надає допомогу не тільки пацієнтам, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, а й тим, хто звертається за першою медичною допомогою. Також ми приймаємо дітей, що доставлені каретами швидкої допомоги.

Це відбувається незалежно від часу доби, дня тижня та пори року. Святкові дні не виняток.

У день передсвяткової метушні та в новорічну ніч лікарі травматологічного пункту надали допомогу 31 пацієнту. До них звертались дітки з переломами кісток передпліччя та пальців, травмами гомілково-ступневого та колінного суглобів, кісток черепа та забоями різних частин тіла.До відділення екстреної медичної допомоги (Emergency) в цей день звернулись 25 пацієнтів, 13 з яких консультували педіатри, адже в багатьох діток була запідозрена пневмонія. Хірурги приймали дітей з гнійними захворюваннями, політравмами та гострими болями в животі, що не могли чекати іншого дня.

Всім маленьким пацієнтам була надана допомога, аби вони встигли додому до запалювання ялинки, а їх батьки до святкового столу.

При будь-яких обставинах ви можете розраховувати на підтримку Охматдиту. Адже наші співробітники працюють для вашого здоровʼя 24 години на добу, 7 діб на тиждень, 365/366 днів на рік.