Офіційна зустріч з керівництвом King Hussein Cancer Center


Лютий 5 / 2020

Ми прагнемо найкращого для наших пацієнтів. Тому невпинно шукаємо найкращі практики в світовій медицині і переймаємо досвід.

King Hussein Cancer Center (Центр раку Короля Хусейна) в Аммані, Йорданія, це саме той заклад, де якість, технології, комфорт, стратегія, результат, відчуваються з першого кроку по лікарні.

Всього за 20 років 15 лікарів створили потужне ядро системи контролю за онкологічними захворюваннями. Сьогодні лікарня має 330 ліжок, поліклінічне відділення і 3000 співробітників. Результати лікування якнайкращі і корегують з результатами лікування в найвідоміших клініках St.Jude (Мемфіс, Тенесі, США) та Sickkids (Торонто, Онтаріо, Канада).

В King Hussein Cancer Center працює система навчання персоналу з професійних питань, питань якості, інфекційного контролю, питань стратегічних цілей і місії лікарні. Лікарня має акредитацію JCI (Joint Commission International, США) та MAGNET (Magnet Recognition Program®) від Американського Центру Атестації Медичних Сестер (The American Nurses Credentialing Center) – це означає відповідність найвищим світовим стандартам.

Заступник головного лікаря Марина Горобейко (Марина Шкурко (Marina Shkurko) у складі делегації відвідала King Hussein Cancer Center. Разом з представниками БФ «Таблеточки» Olya Kudinenko, засновницею фонду, Olga Kulikova, керівницею освітньої програми для лікарів та медсестер, та керівником науково-дослідного відділення дитячої онкології Інституту Раку, Григорієм Климнюком на офіційній зустрічі з керівництвом King Hussein Cancer Center обговорили можливості співпраці та обміну досвідом в контролі за раком.

До речі, Марина Горобейко поділилась надзвичайно теплими і позитивними враженнями від країни – Мадаба, Свята Земля, Гора Моісею, Джераш, Мертве море – незабутні подорожі. А ще дуже смачна кухня і казковий Downtown в Аммані.