Охматдит – місце здійснення мрій


Травень 13 / 2021

Зазвичай так не говорять про лікарні. Там лікують, допомагають, але не втілюють мрії. Але Охматдит — саме таке місце.

11-річна Наталка — щасливиця. Нещодавно дівчинці зробили 7-му неродинну трансплантацію кісткового мозку в Україні. Завдяки пошуку та доставці клітин силами Український реєстр донорів кісткового мозку, у Наташі з’явився реальний шанс на здорове і повноцінне життя. Здавалося б, досить приводів для радості. Але завідувач Відділення трансплантації кісткового мозку Oleksandr Lysytsia не зупинився на досягнутому. Якщо робити дітей щасливими, то до кінця.

Лікар в Охматдиті, майже як член родини, знає про всі страхи малечі, всі мрії та бажання. Тож Олександр Володимирович дізнався, що Наташа захоплюється футболом та чимдуж вболіває за клуб «Шахтар».

Коли настав час виписуватися, привітати дівчинку, окрім лікарів та родини, прийшли декілька таємних гостей. Ними стали голкіпер та захисник клубу FC SHAKHTAR — Андрій Пятов та Микола Матвієнко! Футболісти подарували Наташі фанатські м’яч та шарф, а також.. матеріали для малювання, адже дівчинка захоплюється не лише футболом. До всього ще й запросили Наташу на свій матч! Здається, у «Шахтаря» на стадіонах відтепер завжди буде +1 запекла вболівальниця.

На святі також була присутня Olya Kudinenko, засновниця фонду Таблеточки, які системно опікуються нашими дітками. Дякуємо вам, друзі!Дякуємо Андрію Пятову та Миколі Матвієнко, а також чуйному лікарю-чарівнику Олександру Лисиці за такий сюрприз. А також дякуємо усій команді відділення ТКМ за вашу чуйність і професійність та всім-всім лікарям нашої лікарні, завдяки яким діти одужують швидше, а такі події стають рельністю.