Охматдит отримав сучасну систему нейронавігації для нейрохірургічних та ортопедичних операційних, аналоги якої є лише в 5 центрах Європи


Серпень 25 / 2022

Нову систему нейронавігації було запущено наприкінці липня. Обладнання використовується в більшості нейрохірургічних втручань, ортопедії і травматології, що допомагає зменшити хірургічну травму, ризики операції та прискорити відновлення маленьких пацієнтів.

Нове обладнання значно розширило можливості у лікуванні деяких форм епілепсії, які раніше були неможливі. Також нейронавігація постійно використовується в лікуванні гідроцефалії та видаленні пухлин головного мозку. З кінця липня спеціалісти нашої лікарні виконали вже понад 20 операцій з використанням нових технологій.

Нове устаткування особисто перевірив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Зустрічаючись із лікарями в Охматдиті, Президент України Володимир Зеленський сказав, що у лікарні повинно бути найсучасніше медичне обладнання, яке необхідне лікарям. І сьогодні ми маємо систему нейронавігації, аналоги якої є лише в 5 центрах Європи. Завдяки цьому обладнанню та кваліфікації наших медиків у багатьох українців з’явився шанс повернути таке бажане здоров’я», – наголосив Міністр.

За час повномасштабного вторгнення росії в Україну, в НДСЛ «Охматдит» розпочали свою роботу 14 нових операційних, де наразі прооперовано майже 3000 пацієнтів.

«Завдяки сучасному обладнанню та новим операційним ми покращимо результати нашої роботи. Бо тепер лікарі працюють в якісніших умовах та з новим устаткуванням. Також, через збільшення кількості операційних, наші фахівці зможуть проводити більше хірургічних втручань та врятувати більше життів», — наголосив медичний директор НДСЛ «Охматдит» Сергій Чернишук.

Працюємо на благо України та тримаємо свій медичний фронт!

🇺🇦

Фото: Татьяна Бундзило