Охматдит підтримує ідею безбар’єрності


Листопад 28 / 2021

В Охматдиті ми багато працюємо над створенням дружнього до пацієнта медичного середовища. Ми прагнемо, щоб усі українці, які потребують медичної допомоги, мали рівні права на її отримання. Так, в нашій лікарні медичну допомогу отримують діти з усіх куточків України.

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» підтримує ідею безбар‘єрності, ініційовану першою леді України Оленою Зеленською.

Нещодавно Медичний директор Охматдиту Сергій Сергійович Чернишук та Медичний директор з поліклінічної роботи Володимир Адамович Сова відвідали «Годину безбар’єрності» в Міністерстві охорони здоров’я.

Під час заходу присутнім презентували електронну версію «Довідника безбар’єрності». Це гід з коректного спілкування, в якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови. Ознайомитись та пройти тест на власну толерантність можна за посиланням.

Лікарі Охматдиту відкриті до нових знань. Ми радо підтримуємо людиноцентричні ініціативи. Розуміємо важливу роль комунікації між лікарем та пацієнтом, а також підтримки від суспільства в цілому. Саме тому необхідно вживати клінічні терміни та діагнози лише в правильному контексті. Нова етика в спілкуванні — місія кожного з нас.