Оновлення Центру орфанних захворювань


Березень 5 / 2024

Сьогодні відбулось урочисте відкриття оновленого Центру орфанних захворювань та генної терапії, на яке ми всі з нетерпінням чекали! На захід завітали наші колеги, благодійники, пацієнтські організації та друзі лікарні.

Ми дякуємо кожному, завдяки кому в нашому Центрі рідкісних захворювань було проведено ремонт і спеціалісти отримали нове обладнання, яке буде використовуватися для лікування дітей з усієї України. Завдяки вам діти будуть отримувати допомогу в більш комфортних умовах.

Центр орфанних захворювань та генної терапії НДСЛ «Охматдит» працює вже більше 15 років та надає допомогу дітям з усіх куточків нашої держави. Злагоджена командна робота лікарів і лабораторного підрозділу дозволяє діагностувати рідкісні хвороби. Центр спеціалізується на метаболічних, нервово-мʼязових захворюваннях, муковісцидозі та інших орфанних хворобах.

На сьогоднішню подію також завітав Блаженнійший Митрополит Епіфаній Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, який освятив приміщення Центру орфанних захворювань та благословив на роботу

Ми дякуємо кожному, хто підтримує нашу лікарню в цей непростий для нас час і вдячні всім, хто продовжує працювати на благо маленьких пацієнтів України!